Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

  • Par mums|О нас|About us
  • Par mums|О нас|About us
  • Par mums|О нас|About us
lv » Klīnika » Par mums

Par mums

Uzņēmums „Medserviss” dibināts 1993. gada 28.februārī. Klīnikas vadītājs – medicīnas zinātņu doktors Eduards Jurševičs.

Ilgu laiku par mūsu vizītkarti tika uzskatīta plastiskā, estētiskā un rekostruktīvā ķirurģija. Bet mēs pastāvīgi paplašinājām savas iespējas ne tikai uz inovatīvu ķirurģisko tehnoloģiju un personīgo metodiku rēķina, bet arī pateicoties medicīnisko pakalpojumu spektram. Klīnikā ir attīstījusies endoskopiskā ķirurģija, dermatoloģija, medicīniskā kosmetoloģija, lāzerdermatokosmetoloģija un citas jomas. Uzņēmums „Medserviss” apvieno sevī vairākus estētiskās medicīnas virzienus, kas darbojas pastāvīgā radošā mijiedarbībā. 

Daudzfunkcionālā medicīnas kompleksa „Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika” atvēršana – apzināts „Medserviss” vadības lēmums, un Eduarda Jurševiča pieredzes estētiskās plastiskās ķirurģijas jomā rezultāts. Klīnikas ēka atrodas pašā Latvijas galvaspilsētas centrā, tās adrese: Dzirnavu iela 23, Rīga.

Galvenais darbības virziens, tāpat kā iepriekš, ir plastiskā, estētiskā, rekonstruktīvā ķirurģija, lāzerdermatoķirurģija, lāzerdermatokosmetoloģija, dzimumķirurģija, aptaukošanās ķirurģiskā ārstēšana, plastiskā, estētiskā un funkcionālā ginekoloģija, intīmā ķirurģija un citas. Mūsu speciālistu augstā specializācija un absolūtā atbildība ir nevainojama daudzu gadu darba kritērijs.

Mēs garantējam visu estētisko operāciju un procedūru drošību. Solījumu īstenošanā mums palīdz estētiskās medicīnas revolucionārie atklājumi – ķirurģiskā un kosmetoloģiskā aparatūra, endoskopijas un lāzeraprīkojums, instrumenti un šuvju materiāls, mūsdienīgi anestētiķi un citi medikamenti, aktīvi kosmētiskie produkti un ekskluzīvas metodikas.

Tiek veikts pastāvīgs estētiskās medicīnas jauninājumu monitorings. Tiek atlasītas visefektīvākās, uzticamākās un drošākās tehnoloģijas, – tikai tās tiek ieviestas klīnikā uzreiz pēc to pasaules pirmizrādēm. Mēs atrodamies pastāvīgā kontaktā ar zinātniski pētnieciskajiem institūtiem, zināmām estētiskās medicīnas klīnikām, autoritatīviem medicīniskā aprīkojuma ražotājiem.

„Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika” – apstiprinājums tam, ka tiekšanās uz pilnību mums ir tikpat svarīga kā mūsu pacientiem.

Mēs esam par komplekso ārstēšanu un aprūpi. Cenšamies maksimāli izmantot visu antinovecošanās tehnoloģiju potenciālu, kas uzlabo operāciju un procedūru norises kvalitāti un samazina pacientu rehabilitācijas termiņu. Medicīniskā kosmetoloģija un lāzerdermatoloģija kalpo par plastiskās ķirurģijas papildinājumu pirms un pēcoperāciju periodos.

Mūsu lepnums – iespaidīgi estētiskie rezultāti un cilvēku pateicība. Vairāku gadu laikā ir veikts tūkstošiem veiksmīgu operāciju un efektīvu procedūru. Šāds veikums un veselīgas profesionālās ambīcijas ir ļāvušas formulēt mūsu klīnikas galveno devīzi: „Tā nav burvestība – tā ir estētiskā medicīna”. Šī koncepcija kļuva arī par web–lapas LIPEX alfu un omegu.

MySQL: 0.0031 s, 2 request(s), PHP: 0.2406 s, total: 0.2437 s, document retrieved from cache.