Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

  • Vadība|Руководство|Management
  • Vadība|Руководство|Management
  • Vadība|Руководство|Management
  • Vadība|Руководство|Management
lv » Klīnika » Vadība

Vadība

Klīnikas vadošais ķirurgs, tās radītājs un vadītājs – sertificēts plastikas ķirurgs, medicīnas zinātņu doktors Eduards Jurševičs. Darba stāžs ķirurģijas jomā – vairāk ne kā 23 gadi.

Eiropas Plastisko ķirurgu asociācijā pieņemts vērtēt specializācijas līmeni locijās. Jūrniecības termins ir ieviesies medicīnas terminoloģijā profesionālās sagatavotības līmeņa apzīmēšanai. Eiropas sertifikācija sastāv no vienpadsmit locijām, aptverot visu plastiskās ķirurģijas spektru. E. Jurševičam, saskaņā ar Eiropas sertifikāciju, ir deviņas šādas locijas.

Medicīnas zinātņu doktors E. Jurševičs – Latvijas plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurgu asociācijas biedrs, starptautiskās plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurgu un onkologu asociācijas Padomes biedrs, Krievijas plastisko, rekonstrukcijas un estētisko ķirurgu Savienības (OPREH) biedrs, kas ietilpst Starptautiskajā plastisko, estētisko un rekonstrukcijas ķirurģijas savienību konfederācijā sistēmas IPRAS ietvaros, Starptautiskās plastisko ķirurgu un onkologu savienības valdes loceklis.

E. Jurševičs – viens no Latvijas vadošajiem speciālistiem estētiskās medicīnas, plastiskās, estētiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas nozarē, un attaisnoti tiek uzskatīts par autoritatīvu ekspertu antinovecošanās medicīnas jomā.

Viņš ir izstrādājis un patentējis vairākus estētiskās ķirurģijas jauninājumus. Visplašāk pazīstami viņa sasniegumi liposkulptūras un endoskopiskās ķirurģijas jomā. E. Jurševičam ir trīs Latvijas Republikas lipomodelēšanas (liposkulptūras) patenti, kas apvienoti zem patentēta tirdzniecības zīmola LIPEX. Šī efektīvā figūras korekcijas metodika šodien tiek izmantota vairākās Eiropas medicīnas klīnikās. Viņš ir pilnveidojis tradicionālās endoskopisko atjauninošo operāciju metodikas. E. Jurševičs – liela skaita zinātnisko publikāciju autors, tai skaitā monogrāfijas „Pieres ādas endoskopiskā savilkšana ar uzacu pacelšanu”.

E. Jurševičs ir veiksmīgi aizstāvējis divas disertācijas, lai iegūtu zinātnisko grādu – Krievijas Medicīnas Zinātņu Akadēmijas Ķirurģisko zinātņu centrā (2003.g.). 2004.gadā Latvijas Universitātes Zinātniskā Padome viņam piešķīra medicīnas zinātņu doktora (Dr. med.) goda titulu. 2010.gada oktobrī Maskavā tika veiksmīgi aizstāvēts promocijas darbs medicīnas doktora zinātniskā grāda iegūšanai. Darba tēma: „Sejas vecuma izmaiņu ķirurģiskās ārstēšanas radikālisms un drošība”.

Daudzu gadu gaitā E. Jurševičs uzstājas kā lektors nozīmīgākajos Eiropas un starptautiskajos plastisko, estētisko, rekonstrukcijas ķirurgu un onkologu forumos. Viņš ir vairāku starptautisko plastisko un rekonstrukcijas ķirurgu savienību biedrs.

Pateicoties augstajam profesionālismam, novatoriskām idejām un nevainojamai reputācijai, Dr. med. E. Jurševičs ir pazīstams ārpus Latvijas robežām. Pie viņa operējas no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Čehijas, Francijas, Zviedrijas, Polijas, ASV, Izraēlas, Vācijas, Īrijas un citām valstīm. Pēc Maskavas, Odesas un Kijevas topa–klīniku vadības aicinājuma, viņš bieži dodas izbraukumos, lai veiktu parauga un plānotās estētiskās operācijas.

Dr. med. E. Jurševičs veic aktīvu izglītošanās darbu. Viņš ir zinātniskā žurnāla „Plastikas, rekonstruktīvās un estētiskās ķirurģijas hronika”, kura izdevējs ir Krevijas Plastikas, rekonstruktīvo un estētikas ķirurgu biedrība, redakcijas padomes biedrs. Vairāk kā astoņus gadus viņš ir Krievijas plastisko ķirurgu un onkologu savienības zinātniskā žurnāla redakcijas kolēģijas loceklis, sadarbojas ar Krievijas un Ukrainas žurnāliem Les Nouvelles Esthetiques un citiem. Vairāk kā trīspadsmit gadus E. Jurševičs ir zinātniskais konsultants un rubrikas „Skaistuma ķirurģija” vadītājs starptautiskajā žurnālā par skaistumu un veselību „Kosmetik Balticum”, kas tiek izdots Latvijā.

Krievijas un ārzemju eksperti uzskata E.Jurševiču par spilgtu pasaules estētiskās medicīnas pārstāvi – viņš ir nacionālās prēmijas „Zelta Lancete” laureāts nominācijā „2008.gada labākais ārvalstu ķirurgs”. Šis augstais apbalvojums – profesionalitātes, augstas meistarības un milzīga ieguldījuma plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas attīstībā atzinums.

MySQL: 0.0029 s, 2 request(s), PHP: 0.2440 s, total: 0.2468 s, document retrieved from cache.