Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Estētiskā ķirurģija|Эстетическая хирургия|Aesthetic surgery
lv » Skaistuma versijas » Estētiskā ķirurģija » Sievietēm » Endoskopiskā sejas ķirurģija » Uzacu liftings un pieres grumbu novēršana, izmantojot endoskopisko tehniku

Uzacu liftings un pieres grumbu novēršana, izmantojot endoskopisko tehniku

Uzacis ir spējīgas piešķirt skatienam milzīgu izteiksmību, padarīt to pievilcīgāku un jaunāku. Uzacu nepilnības var sabojāt pat visskaistāko seju. Tāpat uzacis pakļautas vecuma izmaiņām. Pieres apvidū atrodas divas muskuļu grupas: viena paceļ uzacis, otra tās nolaiž. Šo procesu rezultātā ar laiku uz pieres veidojas horizontālas un vertikālas grumbas, uzacis nolaižas uz leju un rada ādas pārpalikumus (lieko ādu) seja pastāvīgi izskatās nogurusi un noskumusi. Lai atrisinātu šo problēmu pastāv efektīva, nesarežģīta un absolūti paredzama operācija. Endoskopiskais liftings tiek veikts kā atsevišķa operācija (tiešas uzacu pacelšanas tehnoloģija), kā arī var kalpot par pieres plastikas papildinājumu savienojumā ar augšējo plakstiņu plastiku.

Kas jūs satrauc?

  1. Ar gadiem uzacu galiņi ir nolaidušies.
  2. Izveidojušās šķērseniskās grumbas, āda kļuvusi ļengana, īpaši pieres sānu pusēs.
  3. Ir nolaidies augšējo plakstiņu ārējais kaktiņš, parādījušās grumbas pie acu kaktiņiem un virsdeguna apvidū, ir nolaidies degungals.
  4. Nolaistas uzacis vai nepareiza to konfigurācija ir mantota.

Kādā vecumā veikt operāciju?

Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres. Parasti uzacu un pieres savilkšanu pieprasa sievietes vecumā no 40 līdz 60 gadiem, lai novērstu „smagu” skatienu un samazinātu novecošanās pazīmes. Var tikt ieteikta jebkāda vecuma pacientiem, kuriem parādījušās grumbas pieres apvidū un ir nolaidušās uzacis.

Kontrindikācijas

Nopietnas sirds–asinsvadu saslimšanas un infekciju slimības, nekontrolējams augsts arteriālais asinsspiediens, onkoloģiskās saslimšanas, asinsreces traucējumi, cukura diabēts, vairogdziedzera saslimšanas, pilnīgs ādas elastības zudums, nopietnu bojājumu esamība pieres apvidū un sejas augšējā trešdaļā.

Operācija

Ilgums – 1 stunda un mazāk. Miniatūrs grieziens–dūriens tiek veikts uzacs „astes” matainajā daļā vai arī tiek veikta vārpstveida ādas josliņas, tieši virs uzacs, izgriešana, un āda tiek mazliet piepacelta virzienā pie horizontālās uzacu līnijas, un fiksēta. Operācija ļauj reizē ar uzacu formas maiņu veikt pieres mīmisko grumbu korekciju. Rezultātā skatiens kļūst atvērtāks un skaidrāks, kā jaunībā.

Anestēzija

Vispārējā kombinētā.

Pēcoperācijas periods

Jūs varat izrakstīties no stacionāra tai pašā vai nākamajā dienā. Pirmajās dienās var būt vērojams viegls pietūkums. Šuves tiek noņemtas 4.–5. dienā. Pēc mēneša ieraudzīt rētu ir grūti.

Sarežģījumi un riski

Pēc operācijas ir iespējama parasto vispārējo ķirurģisko sarežģījumu rašanās.

MySQL: 0.0035 s, 2 request(s), PHP: 0.5217 s, total: 0.5252 s, document retrieved from cache.