Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Mammoplastika|Маммопластика|Mammoplasty
lv » Skaistuma versijas » Estētiskā ķirurģija » Sievietēm » Sieviešu krūšu estētiskā ķirurģija (Mammoplastika) » Apjoma palielināšana un piena dziedzeru formas uzlabošana ar implantu palīdzību

Apjoma palielināšana un piena dziedzeru formas uzlabošana ar implantu palīdzību

Sieviešu krūtis delikāta substance. To izmēru un formas mode vienmēr ir bijusi mainīga. Tomēr, tā pati mode uz visiem laikiem ir nostiprinājusi nemainīgu krūšu īpašību augstu paceltas un tvirtas krūtis. Nepastāv sieviešu krūšu skaistuma etalons. Tas ir subjektīvs jēdziens. Bet sievietes ar mazām krūtīm parasti ļoti komplekso tā dēļ, neskatoties uz to, ko deklarē feministes. Krūšu palielināšanas plastiskās operācijas arvien paliek vienas no vispieprasītākajām sieviešu skaistuma tirgū. Estētiskās ķirurģijas sasniegumi ļaus padarīt jūsu krūtis izteiksmīgākas, uzlabot krūšu kontūras un piešķirt figūrai proporcionālākas un pilnīgākas formas tādas, par kādām jūs sapņojat!

Kas jūs satrauc?

 1. Krūtis ir pārāk mazas.
 2. Krūtis kļuvušas mazākas un ir zaudējušas elastību pēc dzemdībām.
 3. Novājēšana ir mainījusi krūšu izmērus un kontūras.
 4. Viens no piena dziedzeriem ir manāmi mazāks par otru.
 5. Krūtis ir neproporcionālas visam ķermenim.

Kad veikt operāciju?

Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres. Izmēru un formu nosaka bioloģiskie faktori: vecums, svars, hormonālais fons, grūtniecība, iedzimtība. Jūsu krūtis, estētiskā skatījumā, var būt visai pievilcīgas. Cita lieta, kā jūs pret tām attiecaties. Ja jūs izjūtat morālu diskomfortu krūšu „nepilnības” sakarā, tātad jums nepieciešama šī operācija. Ja jūsu lēmums ir neapšaubāms, laba rezultāta garantija var būt ķirurga pieredze un kvalitatīvi implanti. Pirms operācijas ir jāiziet apskate pie mammologa. Balstoties uz rezultātiem (piena dziedzeru ultrasonogrāfija), pēc nepieciešamo krūškurvja parametru mērījumu veikšanas, mīksto audu stāvokļa pārbaudes, ķirurgs var ieteikt to vai citu formu – piles veida (anatomiskā) vai apaļo, kā arī implantu izmēru (apjoms). Nepieciešamības gadījumā piena dziedzeru endoprotezēšanu var saskaņot ar piena dziedzeru savilkšanu (Mastopeksija). Par cik izmēriem var palielināt krūtis? Nepieciešams ņemt vērā to dabisko formu un apjomu, kā arī konstitūcijas īpatnības. Ārsta uzdevums – nevis vienkārši palielināt jūsu krūtis, bet gan radīt skaistu, harmonisku siluetu. Vairumā gadījumu vislabākais efekts gaidāms, ja krūšu apjoms kļūst lielāks par izmēru, maksimums – par diviem. Ir būtiska arī endoprotēžu izvietojuma izvēle. Jūsu vēlmes ķirurgs noteikti ņems vērā, bet tām vienmēr ir jāiekļaujas jūsu anatomijas un fizioloģijas robežās. Pieredzējis ķirurgs novērtēs visus faktorus, kas var ietekmēt jūsu jauno krūšu estētiku un piedāvās vislabāko veidu.

Zināšanai

 1. Par spīti daudzveidīgajai krēmu, kapsulu, emulsiju, tablešu, elektrisko, vakuuma stimulatoru un citu metožu reklāmai, šo krūšu palielināšanas metožu efektivitāte ir diezgan apšaubāma. Dažādu gelu injekcijas var izraisīt neatgriezeniskus procesus/izmaiņas krūtīs un ir bīstamas veselībai.
 2. Katrai sievietei, kas sapņo mainīt savu krūšu formu un palielināt to apjomu, ir jāzina, ka pats pareizākais ceļš uz sapņa īstenošanu ir plastiskā estētiskā operācija (Mammoplastika), kuras laikā tiek ievietoti implanti , t.s., krūšu endoprotezēšana. Vienīgais uzticamais un drošais krūšu palielināšanas un tās formas maiņas veids, ko atzinusi plastisko ķirurgu savienība visā pasaulē.
 3. Operācijas veiksmīgu rezultātu nosaka divi faktori - augsta implantu kvalitāte, ķirurga pieredze un talants.
 4. Ir pierādīts, ka nepastāv tiešas saiknes starp piena dziedzeru endoprotezēšanas operāciju un saslimstību ar piena dziedzera vēzi.
 5. Nemēģiniet mainīt savas krūtis no nulles izmēra uz piekto – pārāk lieli implantu izmēri noteikti provocēs sarežģījumus.
 6. Silikona implanti neizraisa nedz intoksikāciju, nedz alerģiju uz silikonu, neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz grūtniecības norisi, barošanu ar krūti un zīdaiņu veselību.

Kontrindikācijas

Vecums līdz 18 gadiem, nopietnas un hroniskas iekšējo orgānu saslimšanas, infekciju, sirds–asinsvadu un onkoloģiskās slimības, mastopātija (mezglu/difūzā), piena dziedzeru audzēju saslimšanas, asins reces traucējumi, cukura diabēts, venēriskās saslimšanas, nekontrolējami augsts arteriālais spiediens, pilnīgs ādas elastības zudums, nosliece uz pārmērīgu rētošanos (keloīdajām rētām), ādas iekaisuma saslimšanas, psihiskie traucējumi, nepabeigta laktācija (mazāk kā 1 gadu pēc dzemdībām).

Operācija

Ilgums 1–2 stundas. Pastāv vairākas operācijas veikšanas metodes. Lai ievietotu endoprotēzes var izmantot dažādus piekļuves veidus. Griezumus var veikt: submammārajās (zem krūtīm) krokās, padušu iedobju apvidū, pa areolu perimetru – jebkurā gadījumā ādas griezuma garums nepārsniedz 5 cm. Rētas atradīsies apslēptās vietās un ar laiku kļūs praktiski nemanāmas. Implanta kabata tiek veidota vai nu zem piena dziedzera, zem krūts muskuļa, vai zem lielā krūts muskuļa fascijas. Transabdominālā piekļuve parasti tiek apvienota ar priekšējās vēderplēves sieniņas plastiku (Abdominoplastika) – optimāla sievietēm, kas vēlas palielināt krūšu izmēru un koriģēt priekšējās vēderplēves sieniņas kontūru.

Anestēzija

Vispārējā kombinētā.

Mūsu klīnikā

Mēs vienmēr savām pacientēm piedāvājam pašu labāko, kas radīts estētiskajā medicīnā. Tas nozīmē - visu procedūru drošību, kvalitāti un efektivitāti. Mēs vienmēr paliekam uzticīgi saviem principiem.

Mūsu klīnikā tiek izmantoti augstvērtīgi implanti priekš krūšu dziedzeru endoprotezēšanai, kurus apstiprinājusi Eiropas plastiskās ķirurģijas medicīnas garantiju un materiālu kvalitātes komiteja – EQUAM. Mēs dodam priekšroku kompānijām–ražotājiem kas nosaka augstus standartus estētiskajā medicīnā, ar nevainojamu reputāciju tirgū un, kas ražo implantus - dažādas konfigurācijas, īpašām vajadzībām, kā arī strādā pēc individuāla pasūtījuma. Ir iespējams piemeklēt implantus jebkurai sievietei - tikai viņai- un izveidot krūšu neatkārtojamu izmēru/formu/apjomu/augstumu, maksimāli ņemot vērā viņas konstitucionālās īpatnības. Katram implantam ir pase ar galvenajiem datiem par endoprotēzi un firmu-ražotāju. Autoritatīvu zīmolu implanti nodrošina estētisko efektu un sarežģījumu skatījumā, ir praktiski droši.

Pēcoperācijas periods

Stacionārs 1–2 dienas. 2–3 dienu laikā mērenas sāpes (remdē ar atsāpinošajiem preparātiem). Var tikt novērotas ādu velkošas sajūtas operācijas vietā, atkarīgs no pēcoperācijas tūskas (saglabājas aptuveni nedēļu). Šuves tiek noņemtas 8.–10. diennaktī. Ir jānēsā speciāls kompresijas krūšturis (3–4 nedēļas). 1,5–2 mēnešu laikā pēc operācijas iesaka ierobežot fizisko slodzi, īpaši plecu joslā, izslēgt pirts, saunas un solārija apmeklējumus. Galīgo rezultātu var novērtēt pēc 3–6 mēnešiem. Lai palīdzētu pacientēm ātrāk un vieglāk atkopties pēc operācijas, mūsu klīnikā ir izstrādāta rehabilitācijas programma. Sākot ar otro dienu pēc ķirurģiskās iejaukšanās, pārsiešanas tiek savienotas ar procedūrām. Efekts ir redzams uzreiz: pazūd tūskas, ātrāk noiet zilumi, pazūd sāpes, rēta veidojas ātrāk un kopsummā kļūst smalkāka un praktiski nemanāma. Mūsu kosmetologi izmanto preparātus, kas uzlabo apmaiņas procesus ādā un paātrina tās reģenerāciju, rada pretiekaisuma un prettūskas iedarbību, dezinficē, atbrīvo no nepatīkamajām sajūtām. Katrai pacientei tiek sastādīts procedūru plāns atbilstoši ādas stāvoklim.

Sarežģījumi un riski

Hematomas, palēnināta brūces dzīšana, pagaidu krūšu jūtības izmaiņas (jūtības pazemināšanās vai palielināšanās). Precīzu ārsta ieteikumu ievērošana pirms operācijas un pēc tās samazina tamlīdzīgu sarežģījumu risku līdz minimumam.

MySQL: 0.0039 s, 2 request(s), PHP: 0.4434 s, total: 0.4473 s, document retrieved from cache.