Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Mammoplastika|Маммопластика|Mammoplasty
lv » Skaistuma versijas » Estētiskā ķirurģija » Sievietēm » Sieviešu krūšu estētiskā ķirurģija (Mammoplastika) » Piena dziedzeru reendoprotezēšana

Piena dziedzeru reendoprotezēšana

Vai var kādreiz izņemt vai aizstāt implantus? Šo jautājumu sievietes parasti uzdod plastikas ķirurgam, konsultējoties par krūšu palielināšanas iespējām. Pacientes, kurām ir pareizi formētas krūtis, izskatās jaunākas, mainās viņu stāja un gaita, garastāvoklis un dzīves uztvere. Saskaņā ar pētījumu datiem 96% sieviešu, kas veikušas palielināšanas mammoplastiku, apgalvo, ka operācija ir attaisnojusi viņu gaidas. Bet tā notiek ne vienmēr...

Kas jūs satrauc?

  1. Pēc krūšu palielināšanas operācijas manas krūtis ir kļuvušas blīvākas.
  2. Autoavārijas rezultātā notika viena implanta traumatisks plīsums.
  3. Vīrs ir pret „mākslīgajām” krūtīm.
  4. Sarežģījumi pēc operācijas: ir izveidojusies kapsulārā kontraktūra.
  5. Vēlos aizstāt implantus, lai palielinātu/samazinātu krūtis.
  6. Implants ir noslīdējis zemāk par piena dziedzera dabisko kontūru.
  7. Nepieciešams aizstāt implantu un veikt noslīdējušo piena dziedzeru savilkšanu.

Kad veikt operāciju?

Implantu izņemšanas iemeslu nav daudz, bet tādi ir. Esat nolēmusi mainīt implantu izmēru un atgriezties pie saviem sākotnējiem parametriem? Vīrs/tuvs draugs ir pret?.. Lai kādi būtu iemesli, neapšaubāmi, jums tie ir būtiski. Sliktāk, ja jūs savulaik esat palielinājusi piena dziedzeru izmēru ar gēla injekciju palīdzību, jums ir ielikti zemas kvalitātes implanti (jūs savaldzināja to lētums), operējāties pie negodīga/nepieredzējuša ķirurga... Rezultātā jums ir nopietnas problēmas: deformēti dziedzeri/dziedzeris, kapsulārā kontraktūra, implanta plīsums utt... Neviena no apšaubāmas kvalitātes vai ražošanas endoprotēžu īpašniecēm nav nodrošināta pret nebūšanām ar veselību. Bet cilvēkam ir jābūt saprātīgam – sarežģījumi nav iemesls panikai, izmisumam un neticībai. Ir jāatrod autoritatīva klīnika, jāvēršas pie pieredzējuša ķirurga, kas atrisinās jūsu problēmas. Viņš uzreiz noteiks sākotnējo implantu ievietošanas metodi, piena dziedzeru ptozes pakāpi (noslīdēšanas), iepriekšējās operācijas sarežģījumu/defektu esamību. Obligātā kārtībā tiks veikta apskate. Pilnīga anamnēze palīdzēs ķirurgam ne tikai veikt reendoprotezēšanu, bet arī izvēlēties optimālu metodi un endoprotēzes atkārtotai piena dziedzeru palielināšanas operācijai (ja jums būs tāda vēlēšanās).

Kontrindikācijas

Operācija netiek veikta aktīvas infekcijas periodā.

Zināšanai

  1. Kapsulārā kontraktūra – tā ir organisma reakcija uz pacientei nepiemērotu implantu izmēru, to zemo kvalitāti, operācijas tehnoloģijas neievērošanu, infekciju.
  2. Pie bieži sastopamiem sarežģījumiem pieskaitāmi: seroma, hematoma, asimetrija, kapsulārā kontraktūra, limforeja, implantu nobīde, jūtības pazemināšanās, nenormāla rētas formēšanās, akūts mastīts, endoprotēzes plīsums. Ir gadījumi, kad ārsti diagnosticē patoloģijas, kā arī atkārtotu sarežģījumu attīstību.
  3. Gēla injekcijas krūšu palielināšanas mērķiem solīdās medicīniskās iestādēs netiek veiktas – metode tiek uzskatīta par nepareizu!

Operācija

Ilgums 1–2 stundas. Kā likums, implantu izņemšana tiek veikta caur tām pašām vietām, caur kurām virzījās skalpeļa maršruts iepriekšējās endoprotezēšanas operācijas gaitā: ap areolu/zem krūšu krokas/padušu iedobē. Implantu izņemšanu var pieprasīt arī krūšu savilkšanas operācija (mastopeksija) vai citu implantu ievietošanas operācijas, ar mērķi iegūt optimālu estētisko rezultātu (saskaņā ar norādēm/pēc pacientes vēlēšanās).

Mūsu klīnikā

Tiek izmantoti augstvērtīgi implanti un arī ekspanderus priekš krūšu dziedzeru endoprotezēšanai, kurus apstiprinājusi Eiropas plastiskās ķirurģijas medicīnas garantiju un materiālu kvalitātes komiteja – EQUAM. Mēs dodam priekšroku kompānijām-ražotājiem, kas nosaka augstus standartus estētiskajā medicīnā, ar nevainojamu reputācija tirgū un, kas ražo dažādas konfigurācijas implantus īpašām vajadzībām, kā arī strādā pēc individuāla pasūtījuma. Katram implantam ir pase ar galvenajiem datiem par endoprotēzi un firmu-ražotāju. Autoritatīvu zīmolu implanti nodrošina estētisko efektu un sarežģījumu skatījumā ir praktiski droši. Ir iespējams piemeklēt implantus jebkurai sievietei – tikai viņai – un izveidot krūšu neatkārtojamu izmēru/formu/apjomu/augstumu, maksimāli ņemot vērā viņas konstitucionālās īpatnības.

Anestēzija

Vispārējā kombinētā.

Pēcoperācijas periods

Stacionārs 2–3 dienas. Pirmajās dienās: diskomforts, tūska. Ir jāierobežo straujas roku kustības, smagumu celšana, sportošana uz 2–3 mēnešiem. Ir obligāta speciālās kompresijas veļas nēsāšana un klīnikas apmeklējumi pēcoperācijas stāvokļa un pārsēju monitoringam. Precīza ķirurga norāžu ievērošana – neproblemātiskas rehabilitācijas ķīla. Atsākt darbu var jau pēc 5–10 dienām. Pēcoperācijas periods noris ievērojami vieglāk, nekā krūts palielināšanas gadījumā.

Sarežģījumi un riski

Agrīnie pēcoperācijas sarežģījumi (asiņošana, infekcija, izteikts rētošanās process) ir sastopami reti. Nopietni sarežģījumi ir praktiski izslēgti, ja operāciju veicis kvalificēts un pieredzējis ķirurgs. Iegūt absolūtu piena dziedzeru simetriju operācijas gaitā nav iespējams.

MySQL: 0.0044 s, 2 request(s), PHP: 0.4942 s, total: 0.4986 s, document retrieved from cache.