Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Intīmā ķirurģija|Интимная хирургия|Intimate surgery
lv » Skaistuma versijas » Intīmā ķirurģija » Sievietēm » Jaunavības atjaunošana (Himenoplastika)

Jaunavības atjaunošana (Himenoplastika)

Lielākā daļa mūsu emocionālo vajadzību iekļaujas vienīgajā kaut cik nozīmīgajā dzīves formulā: mīlestības vajadzība. Vīrieša un sievietes attiecību virsotne – dzimumakts. Valdzinājums „atbild” par vēlmi un seksuālo dialogu. Lai neizsīktu tā idejas, sievietes ir spējīgas uz daudz ko. Himenoplastika – viens no savaldzināšanas stratēģijas „instrumentiem”. Mēģināt izprast sieviešu loģiku – nepateicīga nodarbe. Un vai tas maz ir vajadzīgs? Seksuālais „teātris” paredz lomu daudzveidību. Uz jebkuru sievieti iedarbojas vārdi: „mīļotā, vienīgā...”. Katru vīrieti iespaido tas, ka tieši viņam tiek dotas tiesības atvērt mīļotajai durvis uz juteklisko baudu pasauli. Saskaņā ar neirobiologu aprēķiniem, pāra „karstais” periods ilgst 90 dienas. Daži daudz optimistiskāk noskaņotie seksologi stāsta par medusmēnesi divu gadu garumā. Tam beidzoties, kaisle nomirst. Kādam tā ir steidzami jāreanimē...

Kas jūs satrauc?

  1. Gadu atpakaļ nolēmu atbrīvoties no nevainības, lai tur vai kas. Drīz izeju pie vīra un ļoti vēlos pirmajā laulību naktī stāties vīra priekšā kā jaunava.
  2. Ģimenes dzīve bez emocionāliem pārdzīvojumiem. Esmu iecerējusi atkārtot pirmo laulību nakti un medusmēnesi.
  3. Vēlos atkal kļūt par jaunavu – mana iegriba.
  4. Sakarā ar kāzu 15. gadadienu, esmu nolēmusi uzdāvināt savam vīram īpašu dāvanu.

Kad veikt operāciju?

Ir skaidri jāsaprot, ka himenoplastika – tā nav nevainības atgūšana tiešā nozīmē. Neviens nevar atdot jums to, kas jau ir zaudēts fiziski-bioloģiskā nozīmē. Jūsu dabiskā plēve bija maksts gļotādas fragments – reģenerācija nav iespējama. Himenoplastika – tā ir operācija – „ilūzija". Pastāv vairākas ķirurģiskās tehnikas. Vēl jo vairāk, to iespējams veikt vairākas reizes – pēc jūsu vēlēšanās. Kāpēc sievietes to veic? Mūsdienu femīna – neparedzama būtne, brīžiem, paradoksāla. Sievietes loģika – sarežģīts, daudzlīmeņu konglomerāts. Tamlīdzīgas operācijas veikšanas motivācija var atrasties ārpus jebkādas izpratnes un gaidāmajām robežām. Bet konsultācijas laikā pamudinošie cēloņi kļūst pilnīgi skaidri. Kā zināms, sekss paredz fantāzijas, himenoplastika pilnībā var kļūt par vienu no tām. Tā var tikt ieplānota, kā viens no seksuālas ēdienkartes „ēdieniem", notiek arī tā, īpaši, kad partneri atrodas uz viena „seksuālā viļņa" un var izpildīt mīļotā cilvēka iegribas. Ir arī citi gadījumi. Pie plastiskā ķirurga vēršas sievietes – izvarošanas upuri. Acīmredzama kļūst cēloņsakarību saikne. Ja tas noticis nesen, sievietei, pirmkārt, ir nepieciešama psihologa palīdzība. Nomācošās atmiņas var turpināt dzīvot sievietes ķermenī, pat ja pēc vardarbības ir pagājuši vairāki gadi. Himenoplastika – iespēja „izdzēst no ķermeņa atmiņas" šo briesmīgo notikumu, atbrīvoties no psiho-fiziskās traumas nastas. Citas pacientes vienkārši vēlas likvidēt mīlas piedzīvojumu sekas. Dažreiz meitenes zaudē nevainību „muļķības dēļ" – ne tā, kā viņas to bija iedomājušās savos sapņos. Tieši tāpēc viņas vēlas veikt reflorāciju. Un tomēr lielākā daļa iemeslu, kas liek pacientēm vērsties pie ķirurga, ir visnotaļ pozitīva rakstura. Nav svarīgi, cik gadu ir jūsu aliansei. Gads, pieci vai divdesmit pieci gadi. Divu attiecībās vienmēr atrodas kādas jaunas robežas. Himenoplastika var atgriezt attiecībās zaudēto romantiku. Sieviete var atkal kļūt par jaunavu un inscenēt to „pirmo" romantisko tikšanos, ar kuru sākās attiecības. Jaunavības „zaudēšana" pēc operācijas mēdz būt pat vēl izteiktāka, nekā pirmā deflorācija. Galvenais, lai šis pasākums tiktu pienācīgi novērtēts. Ja esat nolēmusi, ka sava vīrieša priekšā vēlaties stāties kā šķīsta jaunava un atkal pārdzīvot deflorācijas brīdi – tā ir jūsu vēlēšanās un jūsu tiesības. Vienīgais šīs operācijas priekšnoteikums ir pacientes vēlme. Nekautrējoties runāt par savām intīmajām problēmām, jūs varēsiet atbrīvoties no problēmām, kas traucē jums dzīvot harmonijā ar sevi.

Kontrindikācijas

Onkoloģiskas dzimumorgānu saslimšanas, asinsreces traucējumi, venēriskās slimības, pilnīgs ādas elastības zudums, nosliece uz pārmērīgu rētošanos (keloīdajām rētām), dzimumorgānu iekaisuma saslimšanas akūtā formā, psihiskie traucējumi.

Anestēzija

Atsāpināšanas metodi nosaka ārsts – anesteziologs.

Operācija

Operācijas ilgums ir atkarīgs no operatīvās iejaukšanās apjoma. Ķirurgs – ginekologs maksts priekšā izveido starpsieniņu – „jaunu" dabīgu himēnu. Eksistē dažādas metodes šī uzdevuma risināšanai. Dzimumakta laikā izveidotā himēna/jaunavības plēve kļūst par barjeru dzimumlocekļa iekļūšanai makstī. Tas veiksmīgi to pārvar, radot sievietei tās pašas sajūtas, kas bija kādreiz. Visas pazīmes būs acīmredzamas.
Himenoplastiku var veikt jebkurā vecumā un tik reizes, cik ļaus jūsu dzimumorgānu iespējas (gļotādas esamība, kuru var sakopot un safiksēt). Operācija garantē „jaunavības" plēves saglabāšanu līdz dzimumkontaktam, pat arī tad, ja tas notiks pēc vairākiem mēnešiem/gadiem. Himenoplastiku veic ne vēlāk kā 7 - 10 dienas līdz kārtējai menstruācijai. Sievietei nepieciešamais efekts būs – asinis vienmēr parādās pie katras nākamās deflorācijas.

Pēcoperācijas periods

Diskomforta sajūta šajā apvidū pāriet diennakts laikā. Iesakāma diēta, izslēdzot produktus, kas var izraisīt vēdera uzpūšanos un rūgšanas procesus zarnu traktā. Ieteicama šķidra barība, lai par diennakti aizkavētu defekāciju. Sākumā jāizvairās no fiziskas piepūles, kā arī pārkaršanas (karsta vanna, sauna). Nepieciešams rūpīgi ievērot higiēnu un visas ginekologa rekomendācijas.

MySQL: 0.0032 s, 2 request(s), PHP: 0.4549 s, total: 0.4581 s, document retrieved from cache.