Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Intīmā ķirurģija|Интимная хирургия|Intimate surgery
lv » Skaistuma versijas » Intīmā ķirurģija » Sievietēm » Ķirurģiskā deflorācija

Ķirurģiskā deflorācija

Nav vajadzības pārliecināt kādu, ka sekss ir visai patīkams laika pavadīšanas veids. Visi to lieliski saprot jau tāpat, bez liekiem paskaidrojumiem. Nav nevienam jāpierāda, ka patiess prieks par seksu nav iespējams bez mīlestības ķīmijas. Ceļš uz „lielo seksu” visiem sākas vienādi – ir jābūt izdaudzinātajai pirmajai reizei. Meitenēm tā ir ne tikai nezināma seksuālā pieredze, bet arī... dzimumattiecībās dabiski „ieprogrammētā” deflorācija. Par to, kā gatavoties pirmajam kontaktam ar partneri ir sarakstīts vairāk nekā pietiekami. Bet mūžīgais jautājums tiek uzdots atkal un atkal, jo līdzās pašai fiziskajai darbībai, pirmajai pieredzei daudzējādā ziņā ir psiholoģisks konteksts. To pavadošo pārdzīvojumu amplitūda ir neizmērāma! Ja pirmais dzimumakts noticis uz maksimāli patīkamu iespaidu fona, tas var būtiski ietekmēt turpmāko attieksmi pret dzimumdzīvi, un pāriem ir daudz vieglāk apgūt Kamasutras mākslu. Dažkārt, nevainības atvadu rituāls kļūst elementāri neiespējams...

Kas jūs satrauc?

  1. Man ir 25 gadi. Gribu veikt ķirurģisku deflorāciju, lai neizskatītos pēc „vecmeitas” tā vīrieša acīs, ar kuru kopā vēlos būt.
  2. Izgāju pie vīra, bet pirmās laulību nakts „mīlestības ceremoniju” īstenot neizdodas.
  3. Mēģināju stāties seksuālos sakaros ar savu puisi, bet nekas nesanāk, spēcīgas sāpes. Gribu veikt ķirurģisku deflorāciju.
  4. Ļoti blīva jaunavības plēve, kas traucē dzimumaktam un izraisa sāpes.
  5. Ļoti elastīga jaunavības plēve – nenotiek tās plīsums.

Kad veikt operāciju?

Kurš gan cits, ja ne Ievas pārstāve zinās, cik svarīga viņai ir pirmā seksuālā pieredze. Visas planētas nevainīgās jaunavas nodarbina jaunavības zaudēšanas problēma. Nezināmais vienlaikus gan vilina, gan iedveš šausmas. Meiteņu galvenie pārdzīvojumi un bailes – iespējamās sāpes un asinis. Bet nevienu neattur šīs mīlas procesa „blaknes”. Libido prasa savu. Kādam ir jābūt pirmajam dzimumaktam, un ar ko? Katras jaunavas sapnis – šis „zieds” ir jāplūc mīļotajam cilvēkam un, vēlams, lai viņš būtu iejūtīgs un uzmanīgs. Jaunavības zaudēšanas problēmas aktualitāti nosaka tas, kādā vecumā cilvēki ir tikušies... Izdaudzinātā pirmā reize var notikt gan 17, gan 23, gan 35 gados. Šķīstības zaudēšanai nav vecuma ierobežojumu. Iepazīt miesas baudas ir jāsāk tad, kad to vēlas ķermenis, „saka priekšā” sirds un arī prāts tam ir „nobriedis”. Visam savs laiks – arī pirmajai tuvībai ar vīrieti. Pastāv uzskats, ka jaunavības plēve ar vecumu zaudē elastību, tieši tāpēc dažām jau pieaugušām sievietēm tās zaudēšana rada lielas grūtības. Daļēji tas tā tiešām ir. 18–20 gados visi audi ir daudz elastīgāki un labāk stiepjas, nekā trīsdesmit gados. Problēma slēpjas ne tikai vecumā, bet arī dzimumorgānu uzbūves īpatnībās. Katras sievietes nevainības plēvei ir individuāli parametri: izskats, izmērs, forma, blīvums, nervu un asinsvadu komplekss. Tieši tāpēc visas sievietes pārdzīvo deflorāciju pēc „individuāla scenārija”. Gadās, ka neatkarīgi no vecuma, plēve ir tik blīva, ka dzimumakts kļūst neiespējams. Visizplatītākā vīriešu kļūda šajā brīdī – nepacietība vai nervozitāte, vēlēšanās ar „spēku”, neskatoties ne uz ko, pabeigt lietu līdz loģiskajam galam. Šis process pieprasa maksimāli saudzīgu attieksmi pret partneri – ar spiedienu var nopietni traumēt sievietes dzimumorgānu maigos audus un izraisīt pastiprinātu asiņošanu. Protams, mēs esam par dabisku/tradicionālu deflorācijas veidu, bet ja vairāku fizioloģiska un psiholoģiska rakstura iemeslu dēļ šis process ir apgrūtināts, der izmantot intīmās plastiskās ķirurģijas iespējas. Kad veikt operāciju? Atbilde ir viennozīmīga: kad ķirurģiskā deflorācija kļūst jums aktuāla.

Zināšanai

  1. Jaunavības plēve (himēna) – maza maksts gļotādas kroka, „barjera”, kas aizšķērso tās ieeju. Atrodas 2–3 centimetru attālumā no mazajām kaunuma lūpām. Tajā var būt viena atvere vai uzreiz vairākas – tieši caur tām izplūst menstruālās asinis.
  2. Katras sievietes himēnai ir savas īpatnības. Pastāv vairāk kā divdesmit jaunavības plēvju tipu – tās atšķiras pēc formas, blīvuma, asinsapgādes, nervu kanālu daudzuma/inervācijas.
  3. Dažreiz plēve nav īpaši izteikta jau kopš dzimšanas, tāpēc var uzskatīt, ka tās praktiski nav.
  4. Deflorācijas brīdī tikai 15 % jaunavu ir asas sāpes un spēcīgi asiņaini izdalījumi. Vairumā gadījumu deflorācijas laikā jauno cilvēku pārdzīvojumiem piemīt pavisam cits raksturs – romantisks. Fiziskās sajūtas daudzējādā ziņā ir atkarīgas no tā, cik pareizi ir darbojies vīrietis.

Kontrindikācijas

Onkoloģiskas dzimumorgānu saslimšanas, asinsreces traucējumi, dzimumorgānu iekaisuma saslimšanas akūtā formā, psihiskie traucējumi.

Operācija

Ilgums ne vairāk kā 5-10 minūtes. Ķirurģiskās deflorācijas būtība – ārsts ar skalpeli pāršķeļ jaunavības plēvi.

Anestēzija

Atsāpināšanas metodi nosaka ārsts – anesteziologs.

Pēcoperācijas periods

Ir rūpīgi jāievēro personīgā higiēna. 2–3 dienas iesaka veikt skalošanu ar antiseptiskajiem šķīdumiem. 5–7 dienu laikā pēc operācijas notiek sadzīšana – tad var bez bažām uzsākt dzimumdzīvi. Ķirurga/ginekologa kontroles apskate pēc 5–10 dienām.

MySQL: 0.0135 s, 2 request(s), PHP: 0.4160 s, total: 0.4294 s, document retrieved from cache.