Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Lāzerdermatokosmetoloģija|Лазерная дерматокосметология|Laser dermacosmetology
lv » Skaistuma versijas » Lāzerdermatokosmetoloģija » Sievietēm » Nevēlamo matu lāzerepilācija

Nevēlamo matu lāzerepilācija

Ideālas sejas un ķermeņa modes diktatori beidzot devuši sievietēm tiesības būt tādām, kādas viņas vēlas būt. Bet ar zināmiem noteikumiem. Neatkarīgi no silueta un parametriem, ķermeņa kontūrām ir jābūt skaidri izteiktām, bet sejā no vecuma nav jābūt ne miņas. Kas attiecas uz ādu, pūles ir jāvirza uz to, lai padarītu to gludu un mirdzošu, turklāt bez matiem, kas aug nevajadzīgās vietās. Skaistuma industrija ātri atsaucas uz ieinteresēto patērētāju vajadzībām. Lai palīdzētu ādai kļūt pilnīgai, ir radīta augsti tehnoloģiska lāzerepilācijas ierīce MeDioStarXT Asclepion. Šodien mēs piedāvājam saviem pacientiem vissaudzīgāko un efektīvāko nevēlamo matu likvidēšanas veidu.

Kas jūs satrauc?

  1. Pārlieka cietu matu augšana uz sejas un kājām.
  2. Paaugstināta matu augšana uz rokām.
  3. „Ūsiņas” virs virslūpas.
  4. Melni mati uz gaišas ādas.
  5. Pārlieks apmatojums uz sejas un ķermeņa.

Zināšanai

  1. Apmatojums klāj 95% cilvēka ķermeņa virsmas. To kopskaits, bez matiem uz galvas, ir aptuveni 20 tūkstoši. Tie aug ģenētiski noteiktā garumā un pastāvīgi ar ātrumu 0,1–0,45 milimetri diennaktī, atkarībā no atrašanās vietas. Dienā tie aug ātrāk, nekā naktī, pavasarī un rudenī to augšana paātrinās. Sievietēm mati aug lēnāk, nekā vīriešiem.
  2. Intensīvai matu augšanai uz sejas, muguras, krūtīm ir jāpievērš uzmanība. Cēlonis var būt hormonālie traucējumi un ģenētiskie faktori. Pārlieks apmatojums sievietēm (vīriešu tipa) var nozīmēt, ka jums ir hirsūtisms. Saslimšanu izraisa pārliekais vīrišķo dzimumhormonu daudzums organismā. Tamlīdzīgs simptoms kopā ar arteriālā spiediena traucējumiem un tauku šūnaudu nogulsnēšanos ķermeņa augšdaļā var būt nopietnas saslimšanas pazīme. Ir jāvēršas pie endokrinologa.
  3. Matu daudzums uz cilvēka ķermeņa ir izteikti individuāls un ir atkarīgs ne tikai no dzimumhormoniem, bet arī iedzimtības. Pārmērīga matu augšana uz zoda, virslūpas, kakla, krūtīm un kājām medicīnā tiek saukta par hipertrihozi (pastiprināts apmatojums) – var būt endokrīno saslimšanu pazīme. Ir jāvēršas pie dermatologa vai endokrinologa. Pēc vispusīgas izpētes, ir jāveic atbilstoša ārstēšana un epilācija.

Kad veikt procedūru?

Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres. Nevēlami mati uz sejas un ķermeņa ir estētisks trūkums un problēma. Visas sievietes piekrīt, ka matu daudzumam uz viņu ķermeņa jābūt minimālam. Viņas dažādi risina šo jautājumu: skūšanās, izplūkāšana, vaksācija, ķīmiskā epilācija, elektroepilācija, enzīmu epilācija, ultraskaņas epilācija un citas. Jebkura no nosauktajām metodēm likvidē tikai mata stumbru, bet matu sīpola augšanas zona paliek neskarta. Tāpēc efekts ir īslaicīgs. Nomainīt šīs novecojošās metodēs, ir nākusi jauna aparātu paaudze, kas likvidē matu folikulas ar lāzeru. Ja jūs gribat uz ilgu laiku atbrīvoties no matiem, nekas labāks par lāzerepilāciju pagaidām nav izdomāts. MeDioStarХТ lāzers – tā ir efektīva un ātra dažādas krāsas un biezuma matu likvidēšana uz jebkura ādas fototipa. MeDioStarXT lāzera datornodrošinājums ļauj individuāli piemeklēt optimālu iedarbības enerģijas, impulsa frekvences un ilguma attiecību. Daudz smagāku pārliekas matu augšanas gadījumu cēlonis sievietēm ir hormonālie traucējumi un ģenētiskie faktori – iemesls vērsties pie endokrinologa un ginekologa.

Priekšrocības

Ļoti ātra procedūra ar noturīgu, ilglaicīgu rezultātu. Jau pēc pirmās apstrādes ar lāzera staru, jūs iegūsiet ideāli gludu ķermeņa ādu (uz 2–3 mēnešiem), bet uz sejas (1,5–2 mēnešiem). Lāzera gaisma iedarbojas nevis uz katru matu atsevišķi, bet uz ādas laukumu ar vidējo izmēru 18–20 kv.mm. Stara iedarbībai seko atvēsinošā gaisa straume, tāpēc procedūra ir praktiski nesāpīga un komfortabla. Nepatīkamo izjūtu neesamība padara lāzerepilāciju par ideālu delikāto zonu – zona virs virslūpas, padušu iedobes, bikini zona un intīmo zonu apstrādes metodi. Šodien lāzerepilāciju piedāvā daudzi, bet tikai tehniski pilnīga aparatūra ļauj piemeklēt katram pacientam individuālu programmu un padarīt šo procesu maksimāli efektīvu.

Lāzerepilācijas būtība

Lāzera stars iedarbojas uz īpašu pigmentu melanīnu, kas atrodas matu folikulā un mata stumbrā. Lāzerstarojuma avots ģenerē impulsu ar infrasarkano gaismu un siltumu. Zibsnis ilgst sekundes daļu, bet šajā laikā matu sīpola struktūras tiek uzkarsētas un aiziet bojā. Tā tiek likvidēti uz ādas redzamie mati. Bet cilvēka ādā ir matu sīpolu rezerves, kas atrodas miera stāvoklī. Pēc neilga laika „dusošās” folikulas aktivizējas, uz ādas parādās otrais matu vilnis, tāpēc epilācijas procedūra ir jāatkārto. Iznīcinot „aktīvos” matu sīpolus, lāzera stars vājina „aizmigušos” folikulus, – to skaits samazinās. Mainās arī krāsa un no jauna ataugušo matu struktūra (tie kļūst smalkāki un gaišāki). Lai uz ilgu laiku (uz vairākiem gadiem) atbrīvotos no nevēlamiem matiem, nepieciešams veikt lāzera iedarbības sēriju ar laika intervāliem (atkarībā no lokalizācijas vietas, matu augšanas un biezuma intensitātes).

Kontrindikācijas

Ļaundabīgi jaunveidojumi, cukura diabēts, sistēmiskas saslimšanas, sirds–asinsvadu saslimšanas, infekciju un hroniskas ādas saslimšanas, ādas saslimšanas saasinājuma stadijā, smagas varikozo slimību formas, grūtniecība (relatīva kontrindikācija, labdabīgi veidojumi ar progresa tendenci, vairāki hiperpigmentēti nevusi, ādas tieksme uz keloīdo rētu rašanos, akūti iekaisuma procesi, pārāk iedegusi āda vai nesens (mazāk par 2 nedēļām) iedegums uz ādas, apdegumi, nobrāzumi, akūta herpes forma. N.B. Ir obligāta iepriekšēja konsultācija ar ārstu!

Matu likvidēšanas procedūra

Klīnikā procedūru veic tikai ārsts–dermatologs. Ilgums 5–40 minūtes (atkarībā no ādas laukuma, no kura jālikvidē nevajadzīgie mati). Mati virs virslūpas tiek likvidēti 2 minūšu laikā, padušu apvidū un bikini zonā 10–15 minūtēs, uz gurniem un stilbiem – ne vairāk kā 30 minūšu laikā. Lāzerepilācijas brīnišķīgais rezultāts ir redzams uzreiz. Tas saglabājas 1,5–2 mēnešus. Lai atbrīvotos no nevēlamiem matiem uz ilgu laiku, nepieciešams veikt 3–5 seansus. Procedūra neizraisa nekādas nepatīkamas sajūtas, retos gadījumos vērojama viegla durstīšana apstrādes zonā. MeDioStarXT lāzers nebojā epidermu, matu epilāciju var veikt jebkāda ādas tipa gadījumā, jebkurā ķermeņa zonā – virs virslūpas, uz gurniem, stilbiem, krūtīm, padušu apvidū, bikini zonā, uz rokām... MeDioStarXT lāzera datornodrošinājums ļauj individuāli piemeklēt optimālu iedarbības enerģijas, frekvenču un impulsu ilguma attiecību.

Anestēzija

Nav nepieciešama atsāpināšana. Atsāpinošais krēms tiek izmantots individuālas hiperjūtības gadījumos epilācijas zonā.

Rehabilitācija

Pēc procedūras nav nepieciešami īpaši atkopšanās pasākumi, izņemot mitrināšanu un apstrādāto vietu barošanu ar speciāliem kosmētiskajiem līdzekļiem. Nedēļu pēc lāzerepilācijas nav vēlama uzturēšanās saulē, iedegums (dabisks un mākslīgs ). Gozēties saulē un solārijā var pēc divām nedēļām, izmantojot saules aizsargkrēmu SPF 50–60. Pirmo 3 dienu laikā pēc lāzerepilācijas neiesaka apmeklēt pirti, saunu, baseinu.

Sarežģījumi un riski

To nav. Retos gadījumos vērojama viegla durstīšana apstrādes zonā. Īpaši jūtīgās zonās var būt viegls apsārtums, kas pāriet pēc neilga laika.

MySQL: 0.0038 s, 2 request(s), PHP: 0.4607 s, total: 0.4644 s, document retrieved from cache.