Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Lāzerdermatokosmetoloģija|Лазерная дерматокосметология|Laser dermacosmetology
lv » Skaistuma versijas » Lāzerdermatokosmetoloģija » Vīriešiem » Sejas ādas lāzeratjaunināšana un ādas kosmētisko defektu korekcija

Sejas ādas lāzeratjaunināšana un ādas kosmētisko defektu korekcija

Kopumā vīrieši parasti samierinās ar „dabas doto”. Domas par jebkā mainīšanu savā ārējā izskatā un jaunības atgūšanu piemeklē viņus retāk, nekā sapņi par plakanu vēderu un uztrenētiem bicepsiem. Un tomēr... Vecuma izmaiņas izraisa bēdīgas pārdomas. Laika „skaistumam” parasti nepietiek. Pat, ja diena ir saplānota biznesam līdz pat minūtēm, tas vis nenozīmē, ka ādai ir jānosmok zem atmirušo šūnu kārtas un jāapklājas ar grumbām. Ādas lāzeratjaunināšana ir vismūsdienīgākā metode, kas ļauj padarīt seju jaunu, bet ādu gludu un enerģijas pilnu, turklāt bez sāpēm un vaibstu izmaiņām. Viens no estētiskās medicīnas pēdējiem sasniegumiem – procedūras pēc Micro Spot tehnoloģijas, izmantojot kompānijas Asclepion Laser Technologies GmbH (Vācija) lāzeraparātu MCL 30 Dermablate. Šī tehnoloģija ir uzsūkusi sevī vislabāko no iepriekšējām lāzermetodikām un šodien ir visprogresīvākā beauty–tirgū. Tā ir universāla, augsti efektīva un droša.

Kas jūs satrauc?

 1. Sejas, kakla, dekoltē un roku ādas novecošana.
 2. Grumbas uz sejas, kakla un uz krūtīm.
 3. Paaugstināta pigmentācija, vasaras raibumi.
 4. Poru izmēra palielināšanās, ādas elastības un tvirtuma pazemināšanās.
 5. Pēcoperācijas/pēc–traumu rētas.
 6. Rētas pēc sagriešanās/apdedzināšanās.
 7. Rētas, kas palikušas pēc pūtīšu izsitumiem (postakne).
 8. Depigmentācija (iedzimta, pēc apdegumiem, ādas slimībām).

Kādā vecumā veikt procedūru?

Ja jūs prasīgi attiecaties pret savas ādas stāvokli un nevēlaties samierināties ar vecuma pazīmju esamību un ādas kosmētiskajiem defektiem lāzeratjaunināšanu var veikt sākot ar 25 gadiem. Blāva sejas krāsa, sīkas grumbas, netīras ādas efekts un tā tālāk. Vecuma pazīmes, kosmētiskie defekti, pārciesto saslimšanu pēdas, kā arī bailes no ķirurģiskām metodēm ir objektīva motivācija tamlīdzīga atjaunināšanas veida izvēlei jebkādā vecumā. Novecošanās process izpaužas jau 30–35 gados. Pēc 45 gadiem – „luksofora zaļās gaismas signāls” jums deg jau vienmēr. Vai tieši jums ir jāveic lāzeratjaunināšana? Tas atkarīgs no pašsajūtas, sevis uztveres un tikai jūsu lēmuma. Augsta efektivitāte, zems traumatisms un minimāls rehabilitācijas periods – šie rādītāji kļuvuši par noteicošajiem tiem vīriešiem, kas jau ir veikuši tādas procedūras. Atbrīvojoties no gadu desmita, viņi ir paaugstinājuši savu pašnovērtējumu un kļuvuši veiksmīgāki daudzās dzīves jomās.

Zināšanai

Vīriešu āda ievērojami atšķiras no sieviešu ādas. Tā ir divas reizes biezāka un daudz blīvāka. Vīriešu āda ir elastīgāka un tvirtāka, labāk saglabā mitrumu, tai ir lielāks matu folikulu un tauku dziedzeru skaits. Tā biežāk ir taukaina. Turklāt, рН – skābāks, kas padara ādu daudz vārīgāku. Vīriešu ādas jūtību paaugstina bieža skūšanās, kuras rezultātā tā var lobīties un izskatīties savilkta. Kolagēna šķiedras vīrieša ādā daudz aktīvāk sintezējas un novecošanas pazīmes izpaužas vēlāk. Līdz ar vecumu vīriešiem vērojamas izteiktākas sejas ovāla izmaiņas, rodas dziļas grumbas (tās ir izteiktākas nekā sievietēm) un maisi zem acīm. Visizplatītākās „vīriešu” problēmas: sārti–violeta sejas krāsa, paplašinātas poras, asinsvadu „zvaigznītes”, tūskas, „maisi” zem acīm, grumbas un „zosu kājiņas”.

Kontrindikācijas

Vairogdziedzera patoloģija, pirmsvēža stāvokļi, jebkādi iekaisuma procesi un ļaundabīgi jaunveidojumi apstrādei paredzētajā zonā, infekciju saslimšanas, cukura diabēts, asinsrites traucējumi, nopietnas sirds–asinsvadu slimības, sistēmiskas saistaudu saslimšanas, psoriāze, atopiskais dermatīts saasinājuma stadijā, epilepsija. N.B. Obligāta iepriekšēja konsultācija ar ārstu!

Mūsu klīnikā

Lāzeratjaunināšana tiek veikta ar erbija lāzera MCL 30 Dermablate un Micro Spot tehnoloģijas palīdzību. Micro Spot tehnoloģija darbojas pēc frakciju fototermolīzes principa. Kompānijas Asclepion Laser Technologies GmbH (Vācija) zinātnieku inovatīvais izstrādājums ļauj dozēti iedarboties uz „vecās” ādas mikrolaukumiem, pēc kā to vietā formējas jauni un veseli ādas audi. Asclepion Micro Spot tehnoloģija – visātrākais kontrolējamais ādas atjaunināšanas veids plus antinovecošanās procesa stimulācija ādas šūnās. Salīdzinājumā ar citiem lāzeratjaunināšanas veidiem, ādas apstrāde pēc Asclepion Micro Spot tehnoloģijas der pacientiem ar jebkādu ādas tipu, neparedz ilgstošu rehabilitāciju, tai praktiski nav blakusefektu, tā ir ērta pacientiem, efektīva daudzu gan jaunas, gan vīstošas ādas problēmu risināšanā. Šī unikālā tehnoloģija ļauj droši un saudzīgi iedarboties uz delikātajām zonām – uz ādu ap acīm, kaklu, delnu ārmalu. Šo procedūru var ieteikt gan kā patstāvīgu, gan komplekso atjaunināšanās programmu sastāvā.

Procedūra

Ādas apstrāde notiek bez kontakta, turklāt lāzera stars pietiekami dziļi iekļūst ādā. Ārsts tur rokās speciālu uzgali (lāzera stara raidītāju), kas ir iedalīts dažādās frakcijās ar ieprogrammētu enerģiju, – atkarībā no risināmās problēmas un apstrādes zonas. Stars vairākas reizes iekļūst ādā un „formē” mikroārstnieciskās zonas, kurās notiek papildus šūnu stimulācija. Tās sāk aktīvi dalīties un no jauna sintezēt ādas komponentus – kolagēnu un elastīnu, t.i., sākas dabiskie kolagēna–elastīna karkasa atjaunošanās procesi, kas arī nodrošina ādas elastību un tvirtumu. Tiek iznīcinātas vecās un „dzimst” jaunas struktūras, kurām nav vecuma „defektu”. Procedūras ilgums ir atkarīgs no apstrādājamo zonu parametriem. Parasti tā ilgst no 30 minūtēm līdz 1,5 stundai. Pēc procedūras uz apstrādātās ādas uzklāj nomierinošu gēlu. Lai sasniegtu optimālu efektu, ir nepieciešams kurss: 4–5 procedūras. Milzīga Micro Spot tehnoloģijas priekšrocība – minimāls rehabilitācijas laiks.

Anestēzija

Dažreiz pietiek ar atsāpinošā krēma uzklāšanu (vietējā anestēzija).Vairumā gadījumu, kad nepieciešama plaša ādas laukuma apstrāde vai dziļāka slīpēšana, tiek izmantota kombinētā atsāpināšana ar intravenozo anestēziju – pacienta mieram un komfortam.

Efekts

Nozīmīga ādas struktūras, krāsas, tonusa un turgora uzlabošanās, melanīna izstrādes palēnināšanās, asinsapgādes normalizācija ādā un apmaiņas procesu pastiprināšana ādas dziļajās kārtās, asinsvadu sieniņu nostiprināšanās, ādas elastības, aizsardzības un barjeras funkciju atjaunošana, poru sašaurināšanās, kā arī grumbu, izlīdzināšanās, ādas kosmētisko defektu un nelīdzenumu izzušana, pigmenta plankumu likvidācija u.c. Estētiskais rezultāts – pilnīga ādas atjaunošanās. Vizuālais efekts: mīnus 8–10 gadi.

Micro Spot Asclepion priekšrocība

Drošība, efektivitāte, minimāls traumatisms, īss rehabilitācijas periods, der visiem ādas tipiem, var apstrādāt jebkuras sejas un ķermeņa ādas zonas, nav sarežģījumu riska. Daudzu estētisko problēmu risinājums 30 minūšu laikā, būtiska jaunības atgūšana par vairākiem gadiem. Principiāli jauna atjaunināšanas metode, īpaši iesakāma tiem pacientiem, kas baidās no ķirurģiskās atjaunināšanas vai grib novilcināt plastiskās operācijas veikšanas laiku.

Rehabilitācija

Vai ir nepieciešama uzturēšanās stacionārā? Nē, pat pēc vissarežģītākajām/apjomīgākajām procedūrām jūs varat doties mājup tajā pašā dienā. 2–7 dienas (individuāls rādītājs) būs viegls apsārtums. Pēc 5–7 dienām āda iegūs veselīgu krāsu un izskatīsies atsvaidzināta. Ādas pagaidu sausumu likvidē mitrinošie kosmētiskie līdzekļi. Jau pēc pirmā seansa uzlabojas ādas tonuss, atjaunojas mitruma apmaiņas procesi. Uzlabojas sejas krāsa, izlīdzinās sīkās grumbas, rodas veselīgs sārtums. Gala rezultātā āda kļūst elastīga, gluda un līdzena. Gozēties saulē un solārijā var pēc 3–4 nedēļām. Iesakāms 6 nedēļu laikā izmantot saules aizsargkrēmu SPF 50–60. Galarezultātu pēc procedūru kursa var novērtēt pēc 1–2 mēnešiem.

Zināšanai

 1. Mēs cīnāmies par kompleksveida pieeju jaunības atgūšanā, tāpēc piedāvājam mūsu pacientiem lāzerprocedūru kombināciju: atjaunināšanu ar kompānijas Asclepion Laser Technologies GmbH erbija MCL 30 Dermablate un diodes lāzeru MeDioStarХТ palīdzību. Unikālā programma ļauj ilgstoši saglabāt ādas jaunību.
 2. Gadījumā, ja jūs neesat noskaņoti uz metodiskas un saudzīgas ādas atjaunošanas kursu pēc tehnoloģijas Microspot un vēlaties „ātrus rezultātus” – jums ir jānoskaņojas uz ādas lāzerslīpēšanu. Tā ir epidermas augšējās kārtas noņemšana. Tādu procedūru skaits ir atkarīgs no problēmām, ar kurām vēršas pacients, viņa subjektīvajām izjūtām.
 3. Mīmisko grumbu, ādas kroku novēršana un pilnīgs atjauninošs efekts var tikt sasniegts pat kombinējot sejas un kakla ķirurģisko plastiku ar lāzerpīlingu un filleru injekcijām.
 4. KKompleksās programmas: lāzeratjaunināšanu mēs praktizējam kopā ar kosmētiskajām procedūrām (mezoterapija, biorevitalizācija, mikrostrāvu terapija, kontūru un apjoma plastika, вotulīna toksīna preparātu injekcijas, glikola pīlings New Youth Perfect Peel ar patentētu Cоsmoderm-7 formulu, trīsposmu atjauninošā ādas kopšanas sistēma New Youth Skin Treatment), dermatoloģisko preparātu klīniskā līnija... Kompleksveida iedarbība uzlabo lāzeratjaunināšanas procedūras rezultātu un rada sinerģisku efektu. Mūsu ārsti palīdzēs jums piemeklēt optimālu metodiku savienojumu, ievērojami paaugstinot katras metodikas efektivitāti.
MySQL: 0.0040 s, 2 request(s), PHP: 0.5213 s, total: 0.5253 s, document retrieved from cache.