Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Medicīniskā kosmetoloģija|Медицинская косметология|Medical cosmetology
lv » Skaistuma versijas » Medicīniskā kosmetoloģija » Sievietēm » Klīniskā līnija – ceļš uz veselu ādu

Klīniskā līnija – ceļš uz veselu ādu

Lai kas arī nemainītos mūsu dzīvē, vēlmi nenovecot mēs sākam izjust jau pēc 25 gadiem. Nemainīgajam bioloģiskam vītumam seko problēmas, kuras dažādos periodos piedzīvo mūsu āda. Tā var slikti paciest karstumu un aukstumu, piesārņojumu un stresu, ir sakairināta pēc pīlinga un lāzera terapijas. Tā var būt kaprīza un jūtīga - pārklāties ar pūtītēm un sarkaniem pleķīšiem, nepieņemt attīrītājus un krēmus. Pat ēšanas režīms var ietekmēt tās stāvokli. Bet lai kādas nebūtu ādas izmaiņas, tā mīl, kad par to rūpējas. Ļoti svarīgi ir atrast līdzekļus, kas varēs pilnībā apmierināt tās prasības un atrisināt problēmas. Dermatoloģisko preparātu klīniskā līnija, kas mums ir pieejama šodien, palīdzēs katram pacientam iegūt veselu un skaistu ādu. Šo uzdevumu mēs šodien risinām konceptuāli jaunā veidā.

Mēs vienmēr esam veltījuši īpašu uzmanību savām izstrādātajām kosmetoloģiskajām programmām, kuras nozīmējam pacientiem sejas un ķermeņa ādas klasiskas kopšanas vajadzībām, kā arī pirms un pēc jebkādām ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzer-atjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi). Šo programmu jēga ir ādas stāvokļa strauja uzlabošana. Piedāvātās programmas ir balstītas uz viskvalitatīvākajām un efektīvākajām kosmētiskajām līnijām. Bet ar to mums vienmēr licies par maz. Mēs liekam uzsvaru uz dermatoloģisko kopšanu, ko klīniskos apstākļos veic ārsti.

Šodien mēs varam piedāvāt pacientiem farmakoloģiska tipa ārīgas lietošanas ampulu preparātus un specifiskas vienreizējas izmantošanas maskas, kas tiek plaši izmantotas dermatoloģijā - transdermālos anatomiskos plāksterus. Tā ir jaunā masku paaudze, kas piedāvā blīvu ādas oklūziju. Tās ir piesūcinātas ar aktīvajām vielām, kas iekļūst ne tikai ādas virsējā slānī (epidermā), bet arī daudz dziļāk - dermā.

Mūsu klīniskās līnijas medicīniskā koncepcija ļauj izmantot aparāta metodes - šajā gadījumā jonofrēzi. Līnijas universālums slēpjas tajā, ka preparātus var izmantot dažādu ādas saslimšanu ārstēšanā, kā arī būtiski uzlabot ādas stāvokli, izmantojot to kā papildu līdzekli jebkurā klasiskās kosmetoloģiskās kopšanas programmā. Klīniskā kopšanas/ārstēšanas līnija sniedz pacientiem jaunas iespējas, palīdz sagatavot ādu invazīvām manipulācijām un adaptēties pēc tām. Klīniskās līnijas filozofijas pamats - mūsdienās populārā sinerģiskās iedarbības koncepcija attiecībā uz ādas atveseļošanu.

Tā nav kosmētika, tie ir ārstnieciski dermatoloģiski preparāti, ar kuru palīdzību var veikt efektīvu klīnisko kopšanu, kas virzīta uz ādas atjaunošanu. Tie ir adaptēti dažādiem ādas tipiem un izmaiņām. Galvenās ampulu un transdermālo plāksteru-masku sastāvdaļas ir sinerģiskas. Preparātu sastāvi ir ideāli sabalansēti atbilstoši to pamatkomponentu saturam, kas nepieciešami ādas profilaksei un dažādu dermatoloģisku problēmu ārstēšanai. Katras kopšanas programmas efektivitāte balstās uz dabisko izejvielu avotu atjaunojošā potenciāla izmantošanu.

Klīniskā līnija ir Francijas un Itālijas farmaceitisko zinātniski pētniecisko laboratoriju speciālistu darba auglis, kas specializējas dermatoloģisko preparātu ražošanā. Tie ir izgājuši klīniskos testus. Līnija ir radīta speciāli pēc mūsu klīnikas pasūtījuma un tiks pielietota tikai pie mums. Tai nav analogu.

Izstrādājot formulas un procedūru protokolus tika ņemta vērā daudzgadējā statistika, kuru veic mūsu klīnika: pacientu vecuma cenzs un, atbilstoši, viņu ādas stāvoklis, ādas seguma struktūras rādītāji pacientiem, kas vēlas veikt vienu vai otru invazīvo manipulāciju, ādas tipi un to izmaiņas, etniskie raksturojumi, Eiropas ziemeļu daļas iedzīvotāju ādas prasības, rehabilitācijas procesa norise un problemātika, izmantojamās kosmetoloģiskās programmas un līdzekļi, metodes un pat plastisko operāciju veikšanas raksturs mūsu klīnikā.

Kopšanas/ārstēšanas programmas uz klīniskās līnijas preparātu bāzes sniedz iespēju uzlabot ādas trofiku (barošanu), sakārtot mikrocirkulāciju un nepieciešamo vielu un skābekļa piegādi ādas šūnām, maksimāli dziļi piesātināt to ar aktīvajām vielām, t.i., atjaunot dermas novājinātās rezervju uzkrāšanas spējas un izveidot pilnvērtīgu tās struktūrelementu depo, pastiprināt personīgā kolagēna un elastāna sintēzi, paaugstināt ādas mitrumu un turgoru (stingrību), kā arī spēju pretoties brīvajiem radikāļiem utt.

Procedūras ir komfortablas - preparāti tiek ievadīti ādā lokāli, tie ir atraumatiski, aparāta tehnoloģija nodrošina maksimālu to akceptēšanu un piekļuvi. Procedūras var ieteikt, kā regulāras tiem pacientiem, kuriem nepieciešama daudz dermatoloģiskāka kopšana atšķirībā no kosmetoloģiskās, kā arī pirms un pēc visām ādu traumējošām procedūrām (estētiskās operācijas, lāzer-atjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi). Klīniskās līnijas iespējas sniedz papildu garantijas lieliska ādu atveseļojoša rezultāta iegūšanai.

Kam būtu jāaizdomājas par tādu procedūru kursu?

Ādas stāvoklis ir galvenais rādītājs gan motivācijai, gan norādēm. Katram gadījumam ir savs risinājums. Nosacīti var iedalīt trīs virzienus: profilaktiskā kopšana, problemātiskas ādas sagatavošana invazīvām manipulācijām (iespējamo sarežģījumu novēršana) un rehabilitācija (bojāto audu trofikas un ādas barjeras funkciju atjaunošana, sadzīšanas procesa paātrināšana).

Par problemātisku sauc ādu, kas vairāku iemeslu dēļ pārcietusi izmaiņas - veca mazelastīga, plāna jūtīga, ar pazeminātu audu reģenerāciju, ar izsitumiem, sausa, ļoti sausa, pastoza, ar noslieci uz tūskām vai hiperpigmentāciju, ar paaugstinātu asinsvadu trauslumu, bojāta, taukaina, ar infekciju zonām utt. Programmu būtība - maksimāla ādas rezerves spēju pastiprināšana un uzlabošana. Dermatologs/ kosmetologs, nepieciešamības gadījumā, plastiskais ķirurgs, noteiks individuālu shēmu, izejot no ādas stāvokļa, kā arī tās potenciālās/reālās reakcijas uz invazīvo procedūru vai operāciju. Visas problēmas tiks risinātas kompleksi.

Procedūra

Ilgums: 30-40 minūtes. 2-posmu procedūras algoritms: ampulu preparāta ārēja uzklāšana uz ādas un dziļas piekļuves nodrošināšana ar jonofrēzes palīdzību. Nākamais solis ir anatomiskā transdermālā plākstera uzlikšana, kas piesūcināts ar aktīvajām vielām un iekļūst dziļi dermā. Dziļā piekļuve notiek pateicoties sastāvdaļām, kam piemīt augsta osmotiskā aktivitāte. Tās ir mazmolekulāras, šķīst ūdenī, plus to sekmē papildu jonizācija. Ar joniem bagātinātais preparāts, caur sviedru un tauku dziedzeriem iekļūst pietiekami dziļi un iedarbojas ļoti efektīvi. Ieteicamais kurss: 10 procedūras.

Efektivitāte

Procedūras tiek veiktas, izmantojot jonofrēzi. Atšķirībā no zemādas injekcijām (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūru un apjoma plastika), netiek izjaukta ādas integritāte. Galvaniskā zemsprieguma strāva, ko pārraida elektrodi, tonizē, stiprina asinsvadus, uzlabo asinsriti audos un vielmaiņu šūnās, kas labvēlīgi ietekmē ādas krāsu un tonusu. Jonofrēzes laikā šiem rādītājiem piebiedrojas dermatoloģiskā preparāta aktīvo sastāvdaļu specifiskais efekts, kas atstāj stipri labvēlīgāku ietekmi - palielinās tā efektivitāte.

Procesā iesaistās arī audu joni un šūnu membrānas, kas sekmē visa veida apmaiņas procesu stimulāciju. Var paaugstināt ādas hidratāciju no iekšpuses un uzlabot tās ūdens uzņemšanas spēju, paātrināt toksīnu izvadi no šūnām, atstāt limfodrenējošu efektu, novērst pigmentāciju, paplašinātus kapilārus un piņņu izsitumus, izlīdzināt sīkās un dziļās grumbas, uzlabot sausas ādas barošanos, padarīt to gludāku un elastīgāku un tā tālāk. Katrā konkrētā gadījumā procedūra atšķiras tikai ar ārstnieciski dermatoloģisko preparātu izvēli. Programmas nosaka individuāli.

 

Ādas stāvokļa uzlabošanas programmas:

 • Nosliece uz hiperpigmentāciju, dispigmentozi, vecuma dishromija
  Procedūras veicina progresīvu ādas balināšanu, samazina melanīna sintēzi un pigmentācijas aktivitāti, sākot jau ar pirmo pielietošanas reizi. Tās paaugstina ādas barjeras funkcijas, aktivizē tās mitrināšanu, atjauno dabiskās aizsargbarjeras utt.
 • Skābeklis un šūnu elpošanas veicināšana
  Nelabvēlīga ekoloģiskā vide, stresi, kaitīgie ieradumi izraisa ādas hipoksiju. Šī programma ir domāta smēķētājiem, iedeguma faniem, kā arī ādai, kas sliecas uz hipoоksigenācijas izpausmēm, pacientiem ar hroniskām elpošanas sistēmas saslimšanām, kas vēlas veikt lāzera procedūras un ķīmiskos pīlnigus. Programmas uzdevums - pastiprināt audu oksigenāciju, piesātināt ar mitrumu, aktivizēt ādas atjaunošanās spējas, paātrināt sadzīšanu pēc agresīvām procedūrām, stimulēt kolagēna un elastīna sintēzi, visus apmaiņas procesus, paaugstināt ādas tonusu un elastību utt.
 • Tonusa pastiprināšana un nogurušas, stresa izraisītas taukainas ādas atjaunošana
  Nozīmē sekojošos gadījumos: postakne, paplašinātas poras, seboregulācijas traucējumi, poru dilatācija (palielināšanās/paplašināšanās), aknes pazīmes, gravitācijas ptoze. Procedūras sniedz izteiktu atjaunojošu, tonizējošu, poras sašaurinošu, seboregulējošu efektu, paātrina atjaunošanās procesus, izlīdzina ādu un uzlabo tās krāsu, paaugstina antioksidanto aizsardzību, ļauj nomākt iekaisuma komponentus, kā arī aizkavēt iekaisuma procesu attīstību pēc lāzerslīpēšanas un ķīmiskajiem pīlingiem.
  Jau pēc pirmajām procedūrām vērojama ādas blīvuma un elastības paaugstināšanās, atjaunošanās procesu un rētu sadzīšanas paātrināšanās. Šī programma ir iesakāma pacientēm/pacientiem vecākiem par 30-35 gadiem.
 • Tonusa pastiprināšana un nogurušas, stresainas, plānas un sausas ādas, ādas ar seboregulācijas traucējumiem, pārāk jūtīgas un ādas ar noslieci uz kairinājumiem, atjaunošana
  Lieliska personīgās reparācijas stimulācija, nomierinošs efekts, izteikta termojūtīguma samazināšanās, ādas aizsargbarjeras un dabiska mitruma atjaunošana plus papildus mitrināšana. Ādas mitruma zudums tiek apturēts jau pēc pirmās procedūras. Pazūd tūska un samazinās ādas reaktivitāte kopumā. Pēc ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi), notiek izteikta termojūtīguma samazināšanās - nomierinošs efekts.
 • Liftings un nobrieduša ādas tonusa paaugstināšana
  Iesakāma kā pamata kosmetoloģiskā procedūra, kā arī sagatavošanas periodā pirms invazīvām manipulācijām un pacienšu rehabilitācijā pirms un menopauzes laikā (sievietēm kas vecākas par 45 gadiem), kā arī vīriešiem, vecākiem par 55 gadiem. Viens no visdārgākajiem kārumiem - storu ikri jau sen iepatikušies ādai. Tie satur vairākus komponentus, kas tik ļoti nepieciešami ādas šūnu darbībai. Ikru ekstrakts ir bioaktīvs komponents, t.i., aminoskābju komplekss ar reparatīvu aktivitāti.
  Šajā programmā ikru koncentrātam piemīt izteikta biostimulējoša iedarbība, tas atjauno fermentatīvo reakciju apjomu, paaugstina audu apmaiņas aktivitāti, sniedz ādai ekskluzīvu barošanu, atstāj restrukturizējošu ietekmi, pastiprina jauna kolagēna sintēzi, paaugstina antioksidanto aizsardzību. Procedūras var pilnībā savienot ar kosmētisko kopšanu. Pēc ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi), jau pirmajā nedēļā novērota ādas blīvuma un elastības paaugstināšanās, atjaunojošo procesu un rētu sadzīšanas paātrināšanās.
 • Vieglas vai vidējas smaguma pakāpes aknes ārstēšana, kā arī taukainas un problemātiskas ādas korekcija
  Kompleksveida programma. Iesakāma efektīvai aknes korekcijai, aknei līdzīgu stāvokļu korekcijai, ādas priekšlaicīgas novecošanās profilaksei, kā arī sagatavošanas periodā pirms ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi) un rehabilitācijas posmā pēc tām. Procedūras var tikt izmantotas arī sistēmiskās retinoīdu terapijas kursa laikā. Antibakteriāls un seboregulējošs efekts.
  Izteikts pretiekaisuma un antibakteriāls efekts. Iekaisumi tiek novērsti, poras sašaurinās, aknes attīstība apstājas, āda kļūst gaišāka. Atjaunojas ādas dabiskā aizsargbarjera, notiek aktīva mitrināšana. Procedūras ir laba iekaisuma tipa izmaiņu attīstības profilakse pēc agresīvas iedarbības.
 • Dziļa ādas mitrināšana un atūdeņotas, jūtīgas un traumētas ādas atjaunošana
  Procedūras iesakāmas, ja ir ģeneralizētas dermatozes, psoriāzo neirodermītu remisijas stadijās. Programmā ir ņemta vērā arī to pacienšu ādas prasības, kurām pietrūkst ķermeņa masas. Ir visai daudz cilvēku ar atūdeņotu, izžuvušu, novārdzinātu ādu. Šī programma ir "ātrā palīdzība" tādai ādai. Procedūras optimāli sagatavos sausu un jūtīgu ādu traumējošām manipulācijām (estētiskās operācijas, lāzeratjauninošā terapija, ķīmiskie pīlingi) un palīdzēs ādai rehabilitācijas periodā pēc tām.
  Supermitrinošais komplekss bagātīgi piesātina ādu ar mitrumu, nodrošina dabiskās aizsargbarjeras atjaunošanos, samazina mitruma zudumus. Āda tiek pārklāta ar mitruma aizsargplēvīti. Optimāls mitrinošais efekts saglabājas uz ilgu laiku. Pastiprinās apmaiņas un reparatīvie procesi, āda atgūst un atjauno savas dabiskās īpašības.
 • Intensīva sausas un ļoti sausas, lobošās ādas barošana un piesātināšana ar aktīvajiem komponentiem
  Procedūras ieteicamas sekojošos gadījumos: latentas ihtiozes formas, ihtio-līdzīgi stāvokļi, hiperkeratoze, pigmentācija un paātrināta ādas novecošana. Tiek izmantots bioloģiski aktīvs koncentrāts - sarežģīts bioaktīvs komplekss, kas sastāv no vitamīniem un B grupas provitamīniem, oligoelementiem, lipīdiem, nepiesātinātajām taukskābēm.
  Tās atjauno lipīdu membrānas, piemīt rētas dziedējoša un reparatīva iedarbība, pastiprina mikrocirkulācijas procesus ādā. Pēc pirmajām mitrinošā transdermālā plākstera-maskas aplikācijām (hialuronskābe/augu un jūras izcelsmes glikozaminoglikāni) vērojamas ādas pārmaiņas, kas notiek pateicoties epidermas piesātināšanai ar aktīvajām vielām.
  Ādas revitalizācija un rezistences (noturības) paaugstināšanās efekts pret stresa ietekmi. Atjaunojas dabiskais mitruma līmenis dermā un epidermā, aizsardzības īpašības, pastiprinās apmaiņas un atjaunojošie procesi. Nomierinoša iedarbība pēc ādu traumējošām manipulācijām.
 • Jūtīgas, sakairinātas un alerģiskas ādas nomierināšana un reaktīvo stāvokļu samazināšana
  Programmā izmantojamajam preparātam piemīt universāla mīkstinoša un nomierinošu iedarbība - tas ievērojami samazina ādas reaktīvo "atbildes reakciju" uz bojājumu. Antistresa anatomiskais transdermālais plāksteris nodrošina dziļu mitrināšanu, izteiktu termojūtīguma samazināšanos, piemīt prettūskas un mīkstinoša iedarbību, efektīvi samazina ādas reaktivitāti kopumā. Viegls balinošs un poras sašaurinošs efekts. Procedūras ļauj sasniegt redzamus estētiskus rezultātus atoniskas, nogurušas un sakairinātas ādas gadījumā.
 • Aktīvā drenāža un tūskas samazināšana acu apvidū
  Programma ir virzīta gan uz estētisko, gan medicīnisko problēmu risināšanu, - tā ir šķidruma izvadīšana no starpšūnu telpas, kur tas mēdz uzkrāties un izraisīt dažādus negatīvus stāvokļus (tūska, nogurums, maisiņi un tumšie loki zem acīm, iekaisumi). Procedūras iesakāmas arī kā ekspress-sagatavošanās injekciju metodēm (mīmisko grumbu korekcija ar Botox®/Vistabel® vai Dysport®) un blefaroplastikai, kā arī pēc tām.
  Serums-losjons, kura sastāvā ietilpst unikāls patentēts drenējošais komplekss, samazina limfas viskozitāti un sekmē tās aizplūšanas pastiprināšanos apvidū zem acīm. Pateicoties aktīvai iedarbībai notiek strauja audu šūnu attīrīšanās acu zonā, samazinās tūska, paaugstinās ādas elastība un tvirtums, nostiprinās asinsvadi. Redzams atjauninošs efekts un ādas kvalitātes uzlabošanās.

 

MySQL: 0.0032 s, 2 request(s), PHP: 0.4009 s, total: 0.4041 s, document retrieved from cache.