Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Neķirurģiskā atjaunināšana|Нехирургическое омоложение|Nonsurgical Rejuvenation
lv » Skaistuma versijas » Neķirurģiskā atjaunināšana » Sievietēm » Kontūru un apjoma plastika – kosmētisko filleru injekcijas » Kosmētiskie filleri Juvederm® Ultra Allergan (ASV)

Kosmētiskie filleri Juvederm® Ultra Allergan (ASV)

Mūsdienu sieviešu dzīves ritms ir straujš, tieši tāpēc viņas izvēlas tikpat straujas izskata uzlabošanas metodes. Jūs esat atklājusi kādas grumbas? No tām ir nekāvējoties jāatbrīvojas. To aizpildīšana ar biogēlu visātrākais ādas apvītuma pazīmju novēršanas veids. Kosmētiskie filleri (mikroimplanti) ir miljoniem piaugušo meiteņu labākie sabiedrotie, palīgi un draugi nebūt ne pirmo gadu. Jums apritējuši 30 gadi? Tad droši vien arī jūs, aplūkojot pirmās vecuma pēdas sejā, kaut reizi esat aizdomājusies par kontūru un apjoma plastiku. Ja jūs tas motivē reālām darbībām, mēs teiksim, ka: „Jūs neesat vientuļa”. Totālais „skaistuma injekciju” bums nav beidzies, tieši otrādi, tas uzņem apgriezienus. To sekmē zinātnieki, kas modificējot jau tāpat sarežģītās formulas, uzlabo preparātu kvalitāti. Juvederm® Ultra, pateicoties vairākiem raksturojumiem, šodien tiek uzskatīts par nepārspētu.

Kas jūs satrauc?

 1. Kļuvušas pamanāmas deguna – lūpu krokas un ādas ieliekumi.
 2. Daudz sīku vertikālo krunku uz virslūpas.
 3. Lūpas ir zaudējušas apjomu.
 4. Grumbas mutes kaktiņos.
 5. Horizonālas krunkas pieres zonā.
 6. Ausu ļipiņas ir zaudējušas apjomu.
 7. Krunkas uz deguna sānu virsmām un deguna muguras.
 8. „Vārnu kājiņas” pie acu ārējiem stūriem.
 9. Divas dziļas vertikālas krunkas starp uzacīm.
 10. Vertikālas krunkas virs virslūpas, nolaisti mutes kaktiņi.
 11. Šauras lūpas, to zaudētā kontūra un neliela asimetrija.
 12. Neapmierina vaigu forma, zoda kontūra un krunku esamība uz vaigiem.
 13. Iekritušās rētas pēc akne.
 14. Vecums uz sejas ir spilgti izteikts, bet ir bailes no plastiskās operācijas.

Kādā vecumā veikt procedūru?

Jūs esat pārliecināta: jūs visvairāk vēlaties – lai būtu jauna seja un atkal varētu priecāties par attēlu spogulī, pie tam – ātri. Šajā jautājumā Juvederm® Ultra injekcijas ir ideāls problēmas risinājums. Preparātu rekomendē pacientiem jebkurā vecumā (sākot no 20–25 gadiem) – precīzas vecuma indikācijas neeksistē. Pēc statistikas, sievietes sāk nopietni aizdomāties par krunciņām pēc 30 gadu vecuma, kaut gan pirmās krunciņas var parādīties aptuveni no 25 gadu vecuma. Juvederm® Ultra ir ideāls mikroimplantants, kas novērš krunciņu veidošanos jauniem cilvēkiem sejas zonās, kur āda ir plānāka, un var palīdzēt pilnībā atbrīvoties no krunciņām uz sejas arī pēc 40 gadu vecuma. Izvēles par labu „skaistuma injekcijām” galvenais kritērijs ir – ādas stāvoklis, bet ne jūsu īstais vecums. Juvederm® Ultra injekcijas visvairāk ir pieprasītas sievietēm pēc 30 – 35 gadu vecuma, kad krunciņas uz sejas jau ir iezīmējušas, bet dziļu ādas ieliekumu vēl nav. Starp citu, sejas „vecums” ir tieši atkarīgs no sejas muskuļu stāvokļa. Ar gadiem, tāpat kā āda, tie maina struktūru, zaudē tonusu, samazinās to apjoms. Nevajadzētu aizmirst par to, ka krunku parādīšanās ir saistīta ar dabīgo smaguma spēku, tā iedarbībā sejas ovāls kļūst smagnējs, nolaižas vaigi, precīzāk iezīmējas deguna – lūpu krunkas. Viena no sejas jaunības pazīmēm – tās ir „sulīgas", ar precīzu kontūru, lūpas. Katram cilvēkam novecošanās process notiek pēc individuāla scenārija. Sekojoši, nepieciešams īpaša blīvuma biogēls, kas derēs konkrēti jūsu problēmas risināšanai. Vēlamā rezultāta sasniegšanai (bez jebkādām nelabvēlīgām sekām) jums nepieciešams pievērst uzmanību sekojošiem svarīgiem faktoriem: klīnikas uzticamība, ārsta pieredze un kvalifikācija. Šī ir medicīniska procedūra, tādēļ tā jāveic ārstam (dermatokosmetologam vai plastikas ķirurgam), kurš ir apmācīts lietot šo konkrēto preparātu un ir sertificēts šādu un līdzīgu procedūru veikšanā. Iepriekšēja konsultācija pie speciālista ir obligāta!!! Ārsts apspriedīs ar jums injekciju mērķi, sagaidāmo rezultātu, iespējamās kontrindikācijas un sniegs speciālas rekomendācijas, lai izvairītos no blakusefektiem. Tipveida līgumā (kopija paliek pie pacienta) tiek norādīts: preparāta nosaukums, sērija, partijas numurs, ražotājs un preparāta derīguma termiņš, kā arī ievadītā preparāta daudzums. Ja jūs sekosiet visiem ārsta norādījumiem, estētiskais rezultāts būs stabils un noturēsies ilgāku laiku. Mūsu klīnikā strādā profesionāļi, kuri piemeklēs nepieciešamo preparātu tieši jums: preparāta devu, procedūru kopējo skaitu, optimālo metodi un procedūras algoritmu, rūpīgi izvērtējot organisma vispārējo stāvokli, sejas proporcijas, ādas tipu un stāvokli (ādas audu izmaņu dziļumu) u.c. parametrus.

Kontrindikācijas

Autoimūnas un onkoloģiskas saslimšanas, citas saslimšanas akūtā stadijā, iekaisuma un/vai infekciozi procesi iespējamo injekciju zonā, asinsreces traucējumi, grūtniecība un laktācija, miastēnija (muskuļu vājums), hemofīlija, nosliece uz hipertrofisko rētu veidošanos, paaugstināta jūtība uz hialuronskābi, neuzsūcoša gēla esamība ādā. Preparātu ievadīt nerekomendē vienlaicīgi ar lāzera procedūrām, ķīmisko pīlingu, dermabrāzijas procedūrām uz sejas. Nedrīkst izdarīt injekcijas laikā, kad lietojat antibiotikas. N.B. Lai izvairītos no neparedzētam komplikācijām, pirms injekcijām obligāti ziņojiet ārstam par savu vispārējo veselības stāvokli. Dažas dienas iepriekš (vēlams pat nedēļu) līdz plānotai procedūrai nepieciešams pārtraukt aspirīna un nesteroīdo pretiekaisuma medikamentu lietošanu.

Zināšanai

Hialuronskābe (HS) – ir viela, kas ietilpst starpšūnu saistaudu (matricas) sastāvā, tas ir – cilvēka ādas fizioloģisks komponents. Tā atrodas arī asinīs, āda, limfā, locītavu šķidrumā, acs stiklveida ķermenī u.c. Pamatdaļa koncentrējas ādas pārklājumā, precīzāk, epidermas ragveida slāņa šūnās, kā arī vidējā slānī – dermā, starp kolagēnajām un elastīgajām šķiedrām. Hialuronskābi sintezē saistaudu šūnas (fibroblasti) un tā pilda svarīgas funkcijas – notur audos mitrumu, uztur normālu ūdens balansu starp ādu un ārējo vidi. Iekšējie faktori (vecums, dzimums, estrogēnu līmenis u.c.) un ārējie faktori (apkārtējā vide, dzīvesveids, saslimšanas) nelabvēlīgi ietekmē ādu – tā zaudē savu hialuronskābi. Saite starp epidermu un dermu pavājinās – pazeminās epidermas tonuss, veidojas krunkas. HS ir ļoti populāra dermatokosmetoloģijā – tā ir krunku un kroku veidošanās šķērslis un galvenās „zāles” ādas jaunības un skaistuma atgūšanai. Tas viss ir pateicoties farmakoloģiskajām īpašībām, vienmērīgai sadalei pa audiem, metaboliskajām īpašībām, minimālam riskam, kas saistīts ar HS lietošanu.

Kas ir Juvederm® Ultra?

Tā ir rekomendējoša uzlabota tehnoloģija – gēlu līnija kontūras un apjoma plastikai – Juvederm®, ko ir radījusi kompānija Allergan (ASV). Juvederm® gēli tiek lietoti jau sen, ir uzkrāta liela to lietošanas pieredze. Juvederm® Ultra – kompānijas Allergan preparātu jauna paaudze, kas radīta ar super–mūsdienīgu biotehnoloģiju palīdzību. Tie ir pēc savām īpašībām paši nevainojamākie kosmētiskie filleri uz ne–dzīvnieku izcelsmes hialuronskābes bāzes. Tiem piemīt 100% biosaderība ar cilvēka orgāniem/audiem – šis fakts nosaka to absolūtu drošību un izslēdz nepieciešamību testēt preparātu (preparāts ir hipoalerģisks). Juvederm® Ultra – pirmais un vienīgais intradermālais filleris uz hialuronskābes bāzes, kas satur lokālo anestētiķi – 0,3% lidokaīnu. Tas sāk iedarboties injekcijas brīdī un samazina nepatīkamās izjūtas – nodrošina procedūras nesāpīgumu un padara to maksimāli komfortablu pacientiem. Juvederm® Ultra ir sterils, apirogēns (netoksisks) fizioloģisks starpmolekulāri–saistīts hialuronskābes (stabilizēta HS) ne–dzīvnieku izcelsmes gēls – visaugstākā HS koncentrācija. Juvederm® Ultra pamatā – patentēta ultrakohezīva hialuronskābes formula – 3D MATRIX , kura nodrošina rezultāta prolongētu saglabāšanos (optimāls apjoms) – 1gads un vairāk. Tas ir vienīgais preparāts uz HS bāzes vidējo un dziļo krunku korekcijai ar šādu prolongētu efektu.

Biogēliem Juvederm® Ultra ir dažāds blīvums, tādēļ arī tos ievada dažādos ādas slāņos atkarībā no krunku dziļuma un korekcijas apvidus.

Juvederm® Ultra 2 – izmanto vidēji dziļu krunku korekcijai. To ievada ādas virsējos slāņos. To izmanto arī sīko krunciņu novēršanai pieres, mutes un acu ārējo kaktiņu zonā, lūpu kontūras korekcijai.

Juvederm® Ultra 3 – (blīvāks gēla sastāvs) tiek izmantots vidēji dziļu un dziļu krunku ārstēšanai. To izmanto arī lūpu apjoma palielināšanai un kontūras korekcijai, pieres krunku izgludināšanai, vaigu kontūras un apjoma korekcijai, ādas saliekumu un krunku mutes zonā novēršanai.

Juvederm® Ultra 4 – izmanto dziļo deguna – lūpu kroku ārstēšanai/aizpildīšanai; vaigu, zoda un sejas ovāla korekcijai; lūpu apjoma palielināšanai. Gēls tiek ievadīts vidējos un dziļajos ādas slāņos.

Jautājumā par preparātu blīvuma un to kombinācijām jūs iepriekš konsultēs mūsu speciālisti un noteiks estētisko problēmu kopumu, kuras noteikti sagaidīs savu risinājumu.

Procedūra

Tiek izdarīta klīnikā ambulatori. Procedūras ilgums 15–20 minūtes. Gēla masa tiek ievadīta zem krunciņas ar speciālu šļirci ar ļoti tievu adatu, izlīdzinot ādas reljefu no iekšpuses. Ja preparāts tiek ievadīts lūpās, redzami uzlabojas to kontūra un apjoms veidojas vizuāli dabīgs. Juvederm® Ultra ir gēlveidīga ļoti gluda tekstūra. Preparāta ultra–vienmērīgums ļauj to ievadīt maksimāli uzmanīgi un precīzi. Tas viegli izvietojas pa audiem. Rezultāts ir pamanāms uzreiz. Juvederm® Ultra iedarbības turpinājums atkarīgs no pielietotās injekciju tehnikas, kā arī ādas tipa un zonas, kurā tiek ievadīts preparāts, kā arī ievedamā apjoma. Vidējais preparāta darbības laiks ir 9–12 mēneši un ilgāk (individuāls radītājs). Ja preparātu lieto lūpu apjoma palielināšanai, tad tas darbojas apmēram 8–9 mēnešus, ja dotajā zonā ir sekojoši intensīva asinsapgāde. Atkarībā no procedūras mērķa un ādas stāvokļa, pacientei var būt nepieciešamas vairākas injekciju procedūras.

Rehabilitācija

Pēc Juvederm® Ultra injekcijām nav iekaisuma vai ādas sabiezējuma ap injekcijas vietu riska. Bet... ādas reakcija uz injekcijām (adatas dūrieniem) katram pacientam ir individuāla. Vienai pacientei injekciju pēdas nav pamanāmas jau pēc dažam minūtēm, citai – tās var izpausties kā viegls apsārtums, nenozīmīgs pietūkums. 1–2 dienu laikā šīs parādības izzūd. Var paaugstināties ādas jūtīgums – tā arī ir īslaicīga parādība. Visas šīs reakcijas var raksturot kā īslaicīgas. Nākamajā diena pēc procedūras var lietot parastos ādas kopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku, bet nepieciešams ierobežot (10–14 dienas) augstu temperatūru iedarbību uz ādu (sauna, solārijs, pirts, karsta vanna). Nevajadzētu speciāli aiztikt un masēt injekciju vietas. Ja ādas zonā, kura ir pakļauta biogēla iedarbībai, ir paplašinātas poras, rekomendē lietot ādu savelkošus līdzekļus: speciālu losjonu, tīrošu masku, kuras sastāvā ietilpst A vitamīns. Dažu stundu laikā pēc injekcijām rekomendē pārlieku nesasprindzināt mīmiskos muskuļus. Pēc Juvederm® Ultra injekcijām nav nepieciešams īpaši speciāls rehabilitācijas periods – pēc procedūras var uzreiz atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Rezultāts

To var novērtēt uzreiz pēc procedūras. Maksimāli izteikts efekts – pēc 1 nedēļas. Krunciņas un ādas krokas samazinās vai pazūd pavisam, lūpas iegūst savu vēlamo formu, kontūru un apjomu – skaistas un dabīgas. Beidzoties preparāta darbībai, tas pilnībā izvadās no organisma (HS degradācija ievades vietā notiek 9–12 mēnešu laikā). Biogēls sabrūk līdz neitrālām vielām bez paliekām – ogļskābā gāze un ūdens. Pēc jūsu vēlmēm/indikācijām preparātu ievada atkārtoti – vēl līdz tas pilnībā nav uzsūcies. Kādēļ? Lai prolongētu preparāta darbību un izdarītu iepriekšējā rezultāta korekcijas, nepieciešams retikulācijas (stabilizācijas) process. Ņemot vērā HS labvēlīgo ietekmi uz ādu, ar katru reizi preparāta darbības periods paildzinās, bet ādas stāvoklis uzlabojas (HS normalizē vīstošas ādas vielmaiņu, aizpilda ūdens deficītu audos, novērš jaunu krunciņu rašanos). Zināšanai: preparāta darbības ilgums ir atkarīgs no vecuma, individuālām vielmaiņas īpatnībām, ādas tipa un stāvokļa, injekciju zonas, ievadāmā preparāta daudzuma un procedūras metodes.

Neķirurģiskās atjaunināšanas kompleksās metodes

Juvederm® un Juvederm® Ultra injekcijas var kombinēt ar Botox®/Vistabel® vai Dysport® injekcijām. Kompleksās atjaunināšanas algoritms ir sekojošs: vispirms ārsts izdara Botox®/Vistabel® vai Dysport® injekcijas – pret mīmiskajām krunkām. Pēc 2 nedēļām ievada biogēlu Juvederm® Ultra. Tāds preparātu apvienojums ļauj efektīvi risināt vairumu estētisko problēmu – ātri un uz ilgu laiku. Ķīmisko vai lāzera pīlingu veic 2–3 nedēļas pēc Juvederm® Ultra ievadīšanas. Ja pīlinga (ķīmiskā vai lāzera) kurss jau ir izdarīts, tad tikai pēc pilnīgas ādas atjaunošanās ievada Juvederm® Ultra.

Riski un komplikācijas

Juvederm® Ultra kosmētiskie filleri nekad neizsauc nesaderības (alerģiskās) reakcijas. Preparātu augstā tīrības pakāpe nodrošina to pilnīgu drošību. Tiešu komplikāciju rašanās risks ir atkarīgs no ārsta kvalifikācijas. Blakusefekti un iespējamās komplikācijas: rodas no preparātu pārdozēšanas un nepareizi izvēlētiem injekciju punktiem – var būt ptoze (augšējo plakstiņu un uzacu līniju nolaišanās), lūpu asimetrija. Šīs medicīniskās procedūras veikšanu vajadzētu uzticēt tikai pieredzējušiem ārstiem, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija darbam ar Juvederm® Ultra.

MySQL: 0.0036 s, 2 request(s), PHP: 0.4871 s, total: 0.4907 s, document retrieved from cache.