Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Neķirurģiskā atjaunināšana|Нехирургическое омоложение|Nonsurgical Rejuvenation
lv » Skaistuma versijas » Neķirurģiskā atjaunināšana » Sievietēm » Kontūru un apjoma plastika – kosmētisko filleru injekcijas » Kosmētiskie filleri Surgiderm® Allergan (ASV)

Kosmētiskie filleri Surgiderm® Allergan (ASV)

Ticams ir fakts: „Krunkas nevar nomaskēt ne pati skaistākā kleita, ne skaisti mati, ne dārglietas, ne glīts grims". Āda neizbēgami pateiks patiesību – jums sen jau vairs nav 18. Ja kādu dienu vēlēsieties izmainīt savu ārējo izskatu, tas nozīmē, ka vēlaties uzlabot savu pašnovērtējumu. Kontūras un apjoma plastika jums palīdzēs. Ceļš uz ādas jaunību mūsdienās ir īss. Nepieciešams tikai pareizi izvērtēt prioritātes – augstvērtīgs preparāts Surgiderm®, populāra un autoritatīva klīnika un zinošs ārsts.

Kas jūs satrauc?

 1. Horizontālas pieres krunkas.
 2. Dziļas krunkas starp uzacīm.
 3. "Vārnu kājiņas” pie acu ārējiem plakstiņiem.
 4. Deguna – lūpu krokas un krunkas uz vaigiem.
 5. Daudz vertikālu krunciņu ap muti un ādas ieliekumi mutes kaktiņos.
 6. Zaudēta lūpu kontūra vai neliela lūpu asimetrija.
 7. Šauras lūpas.
 8. Neapmierina vaigu forma, zoda kontūra un forma, krunkas.
 9. Nelieli vaigu/deguna/zoda/pieres ādas defekti.
 10. Rētas pēc akne.
 11. Krunkas, ādas ieliekumi, sejas ādas ptoze (nokarāšanās). Neesat morāli gatava plastiskajai operācijai.
 12. Redzami izteikta deguna – lūpu kroka, pie tam – tikai viena.

Kādā vecumā veikt procedūru?

Ne velti ir izveidojies procedūras nosaukums „Skaistuma injekcijas". Patiesībā šīs injekcijas atdod atkal jaunas sejas skaistumu. Ir pierādīts, ka vecums „sāk sevi pieteikt” pēc 25 gadu vecuma. Ādas novecošanās pakāpe ne visiem ir vienāda, kā arī attieksme pret nenovēršamo vecuma transformāciju katrai sievietei izveidojas ļoti individuāla. Organisma dzīvotspējas funkcija gadu aiz gada palēninās: kolagēnās šķiedras zaudē elastību, šūnas zaudē mitrumu, tauku dziedzeri ir mazāk aktīvi, tauku audu skaits samazinās. Ādas novecošanās neapšaubāmi ir saistīta ar hialuronskābes (HS) daudzuma samazināšanos, bet tā tieši „atbild” par ādas blīvumu, elastību un tonusu. Jo jūs kļūstat vecāka, jo mērķtiecīgāks ir HS krājumu samazināšanās process, tātad āda kļūst „izmocītāka” un „ievainojamāka". Vecums, hormonālās izmaiņas, apkārtējā vide, stress, dzīvesveids... – šie faktori „glezno” vecuma gleznu un „formē” krunkas. Ap 40 gadu vecumu top skaidrs, ka liftinga līdzekļi situāciju kardināli nemaina. Ir tikai 2 notikumu attīstības varianti: pirmais – piekrist krunku nenovēršamībai un uzturēt ādas stāvokli atbilstoši vecumam ar kosmētiskajiem līdzekļiem; otrs – pretoties šim stāvoklim. Vairs nav brīnums, ka vairums izvēlas otro variantu. Surgiderm® preparāti ir radīti nobriedušai (pēc 30 gadu vecuma) sejas ādai, kad krunkas jau ir stabilas. Surgiderm® preparātiem ir variācijas (tiek domāts biogēla blīvums), tādēļ tie var tikt piedāvāti sievietēm jebkurā vecumā – atkarība no ādas stāvokļa. Surgiderm® piemīt brīnišķīga īpašība – tas „brīdina” sīkās krunciņas sejas zonās, kur ir sausa āda (vecuma izmaiņu profilakse). Tieši tādēļ injekcijas var sākt veikt jau no 25 gadu vecuma. Galvenais kontūras un apjoma plastikas izvēles priekšrocības kritērijs  – tas ir ādas stāvoklis, bet ne pases dati. Kurš no Surgiderm® līnijas preparātiem ir nepieciešams jums? Šī jautājuma risinājums – ārsta prerogatīva. Visi norādījumi ir atkarīgi no broblēmām, kuras jūs uztrauc, jūsu vēlmēm, bet lielākoties no vispārējā veselības stāvokļa, sejas proporcijām, ādas tipa, ādas āudu izmaiņu dziļuma u.c. Mūsu klīnikā strādā profesionāļi, kuri jums piemeklēs: optimālo preparātu un tā devu, mērķtiecīgāko metodi un procedūru algoritmu, adekvāti izvērtējot jūsu anamnēzes datus. Fillera ievadīšana vienmēr sniedz brīnišķīgu rezultātu, ja preparāts ir bijis izvēlēts pareizi atbilstoši indikācijām.

Zināšanai

 1. "Skaistuma injekcijas” ir jāuzskata ka medicīniska procedūra un vecuma izmaiņu ārstēšana. Iedomātais procedūras „vieglums” (dažas injekcijas un jau bez krunciņām) nedrīkst kļūt par neapdomīgu soļu motivāciju. Injekcijas drīkst veikt pieredzējis ārsts (dermatokosmetologs vai plastikas ķirurgs) medicīnas iestādes apstākļos, kurš ir apmācīts konkrētā preparāta lietošanas metodoloģijā. Augstas kvalitātes preparāti kontūra un apjoma plastikai nav lēti, tādēļ ir jāuzmanās, ja jums piedāvā izdarīt injekcijas par pusi vai pat ceturtdaļu cenas, ne–medicīnas iestādē. Obligāti pievērsiet uzmanību medicīnas pakalpojumu sniedzējas iestādes sertifikātiem un preparātu dokumentācijai. Zema cena nozīmē šaubīgu izcelsmi un kvalitāti. Tad var būt iespējamas reakcijas, kuras var būt bīstamas jūsu veselībai.
 2. Deguna–lūpu kroku izteiktība var būt atkarīga no sejas veidošanās konstitucionālajām īpatnībām. Izteikta asimetrija var būt kā zobu sakodiena traucējumu vai citas ortodontiskas preoblēmas sekas. Tādā gadījumā ir nepieciešama speciālista, kurš nodarbojas ar nepareizi izvietotu zobu koriģēšanu un zobu sakodiena korekciju, konsultācija. Asimetrija var rasties gadījumā, ja jūs esat pieradusi gulēt tikai uz viena sāna.

Kontrindikācijas

Autoimūnas un onkoloģiskas saslimšanas, citas saslimšanas akūtā stadijā, iekaisuma un/vai infekciozi procesi iespējamo injekciju zonā, asinsreces traucējumi, grūtniecība un laktācija, miastēnija (muskuļu vājums), hemofīlija, nosliece uz hipertrofisko rētu veidošanos, paaugstināta jūtība uz hialuronskābi, neuzsūcoša gēla esamība ādā. Preparātu ievadīt nerekomendē vienlaicīgi ar lāzera procedūrām, ķīmisko pīlingu, dermabrāzijas procedūrām uz sejas. Nedrīkst izdarīt injekcijas laikā, kad lietojat antibiotikas. N.B. Lai izvairītos no neparedzētam komplikācijām, pirms injekcijām obligāti ziņojiet ārstam par savu vispārējo veselības stāvokli. Dažas dienas iepriekš (vēlams pat nedēļu) līdz plānotai procedūrai nepieciešams pārtraukt aspirīna un nesteroīdo pretiekaisuma medikamentu lietošanu.

Kas ir Surgiderm®?

Tas ir pēdējais estētiskās medicīnas sasniegums – injicējama mikroimplantantu līnija uz ne–dzīvnieku izcelsmes HS bāzes. Tiek radīta ar super–mūsdienīgu biotehnoloģiju palīdzību – bioloģiskās sintēzes ceļā, bet ne ar dzīvnieku izcelsmes vielu apstrādi. Surgiderm® atbilst viesiem Eiropas un starptautiskajiem kvalitātes un drošības standartiem (homogenitāte, augsta biosaderības pakāpe ar audiem/cilvēka organismu, sterilitāte, caurspīdīgums u.c.). Pateicoties HS apstrādes pilnveidotajai tehnoloģijai ir radīta izturīga un sazarota 3D matricas (trīsmēru) molekulas struktūra. Tas ierobežo HS degradāciju gēla ievades vietā, tādēļ tiek nodrošināts prolongēts rezultāts salīdzinoši ar citiem preparātiem izveidotiem uz HS bāzes. Surgiderm® preparāti – paši plastiskākie un pilnveidotākie no visas mikroimplantantu veidotas uz HS bāzes izcelsmes „ģimenes". 3D tehnoloģija ļauj sasniegt bezprecedenti garu preparāta darbības laiku, jūtami paplašināt indikācijas preparāta lietošanai un garantēt nevainojamus rezultātus. Surgiderm® filleri ir vienfāzes, sekojoši, brīvi no mikrodaļiņām (pati augstākā attīrīšanas pakāpe), pilnībā biodegradējami, dabīgi „piemērojas” apkārtējiem audiem bez atgrūšanas riska.Tie netraucē asinsapgādei, skābekļa brīvam „transportam", barojošām vielām, hormoniem, u.c. mikroelementiem, t.i., netraucē ādas dzīvības procesiem. Citiem vārdiem sakot, pilnībā ir saderīgi ar audiem un organisma vidēm un izslēdz alerģiskas reakcijas iespējamību. Iepriekšēja testēšana nav nepieciešama – preparāts ir hipoalerģisks. Surgiderm® filleriem ir pati augstākā HS koncentrācija salīdzinot ar attiecīgi analogiem produktiem skaistuma tirgū – pilnīgā aizpilda ūdens deficītu audos, kurš veidojas līdz ar vecumu. Pateicoties īpašajam rūpnieciskajam procesam, Surgiderm®XP grupas preparāti ir mazāk sāpīgi un ļauj sasniegt precīzus rezultātus bez sekojošas vai papildus korekcijas. Surgiderm® – tas ir pats drošākais, ātrākais un efektīvākais atjaunināšanas līdzeklis, pie tam ne tikai ārēji. Tā ir ādas stigrības, elastības un tonusa atgriešana.

Surgiderm® preparātu līnija

Surgiderm® 18 Ideāls preparāts sīku/mazu krunciņu korekcijai un ādas depresīvā stāvokļa ārstēšanai. Var tikt izmantots pēc mīmisko krunciņu korekcijas ar Botox®/Vistabel® vai Dysport® preparātiem. Darbības ilgums 9–12 mēneši. Surgiderm® 18 tiek lietots komplekso procedūru gaitā – laba saderība ar citiem līnijas filleriem. Piemēram, ādas ieliekumu un dziļu grumbu likvidēšanai tiek lietots Surgiderm® 30XP, bet mazās krunciņas koriģējas ar Surgiderm® 18 palīdzību. Preparāta injekcijas dod noturīgu atjauninošo efektu kakla un dekoltē zonā. Darbības ilgums – 12 mēneši un vairāk (individuāls rādītājs).

Surgiderm® 24 Plastisks preparāts. Tiek lietots ādas mērenas depresijas ārstēšanai – krunku uz vaigiem, vidēja dziļuma ādas kroku piepildīšanai, lūpu kontūras uzlabošanai, krunku ap muti piepildīšanai, pieres un starp uzacīm krunku likvidēšanai. Ir iespējams piepacelt vaigus, likvidēt ādas defektus un modelēt seju. Darbības ilgums 12–18 mēneši (individuāls rādītājs).

Surgiderm® 24 XP Ekstraplastisks (modificēts) Surgiderm® līnijas preparāts. Viegli ievadāms un labi „iekārtojas” apkārtējos audos. Tiek lietots ādas mērenas depresijas ārstēšanai: krunku uz vaigiem, vidēja dziļuma ādas kroku aizpildīšana, lūpu kontūras uzlabošana, krunku ap muti aizpildīšana, pieres un starp uzacīm krunku likvidēšana. Pateicoties 3D matricai, Surgiderm® XP grupas preparātu injekcijas ir mazāk sāpīgas, un ir sasniedzams precīzāks ilgāks rezultāts. Surgiderm® 24XP pēc ievadīšanas „pievelk” šķidrumu un notur to ilgstoši (12–18 mēneši) – nav nepieciešamības to ievadīt papildus rezultāta uzlabošanai. Šķidruma apjoms konkrētajā zonā uzpildās vienmērīgi, estētiskais efekts – dabisks.

Surgiderm® 30 Domāts izteiktu (dziļu) krunku ārstēšanai, dziļu ādas (deguna–lūpu) kroku likvidēšanai, lūpu kontūras un apjoma korekcijai (remodelēšanai). Darbības ilgums 12–18 mēneši (individuāls rādītājs). Ar šī preparāta palīdzību tāpat var izmainīt sejas ovālu, deguna, vaigu un zoda formu.

Surgiderm® 30XP Ekstraplastisks (modificēts) Surgiderm® līnijas preparāts. Domāts dziļu grumbu, deguna–mutes kroku korekcijai (aizpildīšanai), ādas audu tonusa un apjoma atjaunošanai, lūpu apjoma un kontūras palielināšanai, sejas ovāla formēšanai (lipodistrofijas zonu korekcija), ādas depresīvā stāvokļa ārstēšanai (atūdeņošanās, jūtīgums, mīmiskās un pastāvīgās grumbas, sejas stingrības un sejas kontūras precizitātes zudums). Darbības ilgums 12 –18 mēneši (individuāls rādītājs).

Surgilift® Plus Brīnišķīgs preparāts ādas revitalizācijai un sīko krunciņu korekcijai. Ar šī preparāta palīdzību var tāpat piepacelt „nokritušos” vaigus, „nostiept” sejas ovālu (liftinga efekts). Filleru var novērtēt kā augsti efektīvu mezoterapijas preparātu ar ilgstošāku darbības laiku, salīdzinot ar bāzes „zāļu – vitamīnu kokteiļiem", kuri tradicionāli tiek lietoti mezoterapijai. Augsts molekulārais svars un augsta HS koncentrācija nodrošina maksimālu hidratāciju, šūnu aktivitātes uzlabošanos, jauna kolagēna un elastīna producēšanos, tātad novēršanu/pretdarbību novecošanās procesam. Surgilift® Plus tiek lietots ādas termālās struktūras rekonstrukcijai un nostiprināšanai, uzlabo ādas tonusu un stingrību, īpaši kakla, dekoltē un roku zonā. Rekomendē smēķējošām pacientēm, ar nogurušu ādu, pēc pīlinga, ceļojuma uz karstu klimatu (samazina ādas bojājuma risku ar UV–stariem), dzemdībām. Ideālam rezultātam nepieciešams izdarīt 2 procedūras (intervāls starp tām – 3 nedēļas). Procedūras efekts – 12 mēneši un vairāk (individuāls rādītājs). Var rekomendēt injekciju kursu ādas revitalizācijai. Injekcijas sniedz brīnišķīgu liftinga efektu uz 12 mēnešiem un vairāk padušu elkoņu, apakšstilbu rajonā. Krunku un ādas vītuma likvidācijai šajās zonās rekomendē injekciju kursu: 3–4 procedūras. Intervālu starp procedūrām nosaka ārsts, ņemot vērā jau iepriekšējo/ās procedūras rezultātu un ādas staāvokli.

Surgilips ® Unikāls vienfāzes (nesatur citas daļiņas) mikroimplantants, radīts speciāli lūpu apjoma palielināšanai, to kontūras un formas uzlabošanai, tāpat arī krunciņu ap muti aizpildīšanai. Neliels gēla apjoms sniedz nepieciešamo dabīgo lūpu pildījuma efektu. Starp citu, seja izskatās vecāka ne tikai šo grumbu ap lūpām dēļ, to izraisa arī ādas tonusa zaudēšana, tās atūdeņošanās un plānums. Objektīvu faktoru (ārējo un iekšējo) ietekmē HS degradācija lūpu gļotādā notiek daudz aktīvāk, nekā citās sejas zonās. Kāpēc? Lūpu gļotādā atrodas liels skaits asinsvadu, un tātad, tām ir laba asinsapgāde. 3D matricas Surgilips ® molekulu savienojuma formula ļauj iegūt brīnišķīgu estētisko rezultātu uz ilgāku laiku (9–12 mēneši un ilgāk), nekā ar analogiem preparātiem uz HS bāzes. Surgilips ® – efektīva vecuma izmaiņu profilakse.

Mūsu klīnikā

Mēs esam pārliecināti, ideālus estētiskos rezultātus var iegūt pateicoties individuālai/kompleksai neķirurģiskās atjaunināšanas programmai. 3D matricas Surgiderm® unikalitāte ir to absolūtajā saderībā ar visiem implantantiem uz HS bāzes. Iet runa par ne tikai no Allergan (Juvederm® Ultra, bet arī par citu ražotāju analogiem preparātiem. Ja agrāk ticis izmatots cits filleru brends uz HS bāzes, pēc 6–7 mēnešiem bez bailēm var turpināt vecuma izmaiņu ārstēšanu ar biogēlu Surgiderm® palīdzību. Efektīva atjaunināšana notiek pēc sekojošas shēmas: vispirms ārsts veic injekcijas pret mīmiskajām krunkām Botox®/Vistabel® vai Dysport®. Pēc 2 nedēļām ievada biogēlu Surgiderm® tā blīvuma, kas optimāli piemērots/vajadzīgs jūsu ādas vecuma izmaiņu vai defektu korekcijai. Optimālam rezultātam speciālisti piemeklē dažāda blīvuma fillerus Surgiderm® kurus ievada vienas procedūras laikā. Visus līnijas Surgiderm® preparātus var kombinēt ar Surgilift® Plus (mezoliftings) – ādas hidratācijas un tonusa uzlabošanai. Šāda injekciju „komplektācija” ļauj efektīvi risināt vairākas estētiskās problēmas. Mēs rekomendējam veikt atjauninošo procedūru vienlaicīgi sejas, kakla, plaukstu virspušu, ceļgalu zonā... Kādēļ? Tādēļ, ka starpība starp „pirms” un „pēc” ir vērā ņemama uzreiz/ļoti pamanāma. Ķīmisko vai lāzera pīlingu mēs veicam pēc 2–3 nedēļām pēc Surgiderm® ievadīšanas. Ja pīlinga kurss ir jau iziets, krunku korekcija ar Surgiderm® tiek veikta tikai pēc ādas pilnīgas atjaunošanās. Ādas reģenerācijai (pēc indikācijām) Surgiderm® injekcijas tiek papildinātas ar mezoterapijas procedūrām, biorevitalizāciju u.c. Pie grūti koriģējamu krunku esamības 2–3 nedēļas pirms kontūras un apjoma plastikas mēs iesakām veikt dažas biorevitalizācijas procedūras.

Procedūra

Tiek izdarīta klīnikā ambulatori. Procedūras ilgums 15–20–40 minūtes un vairāk (atkarībā no korekcijas apjoma un uzdevuma). Procedūras dienā nav vēlams izmantot aktīvus kosmētiskos līdzekļus un vēlams iztikt bez grima. Gēla masa tiek ievadīta zem krunciņas ar speciālu šļirci ar ļoti tievu adatu, izlīdzinot ādas reljefu no iekšpuses. Ja preparāts tiek ievadīts lūpās, redzami uzlabojas to kontūra un apjoms veidojas vizuāli dabīgs. Kontūra kļūst precīza un iegūst košu toni. Pavisam neliels preparāta daudzums atrisina šauru/iekritušos, novecojušu lūpu problēmu. Injekcijas efekts parādās uzreiz, bet galējais rezultāts formējas 2 nedēļu laikā. Neliela korekcija tiek veikta, lai rezultāts būtu ideāls. Ja jūs būsiet apmierināta ar pārvērtībām un vēlēsieties pastāvīgi izskatīties tik jauna un svaiga, injekcijas var atkārtot, negaidot pilnīgu preparāta uzsūkšanos. Zināšanai: atkārtojot injekcijas vēlams ievadīt to pašu preparātu, kuru ievadīja sākumā. Gēli sastāv no dažāda izmēra daļiņām, kas nosaka to blīvumu, attiecīgi ta piemērotību kādai no zonām vai indikācijām. Blīvāki gēli novērš dziļās krunkas un ādas krokas, bet pats maigākais gēls izlīdzina sīkās krunciņas

Anestēzija

Lokālā. Tās mērķtiecību ārsts izvērtē ar katru pacientu individuāli. Dažkārt tā nepieciešama tikai pacientes komfortam. Uz korekcijas zonas tiek uzklāts krēms/gēls. Jūtīguma samazināšanās iestājas pēc 15–20 minūtēm. Lūpu zonā var tikt pielietota lokālā anestēzija injekciju veidā. Anestētiķis iedarbojas pēc 5–10 minūtēm.

Rehabilitācija

3–4 stundas darbojas anestēzija. Pēc Surgiderm® injekcijām iekaisuma vai ādas sabiezējuma ap injekcijas vietu riska. Bet... ādas reakcija uz injekcijām (adatas dūrieniem) katram pacientam ir individuāla. Vienai pacientei injekciju pēdas nav pamanāmas jau pēc dažam minūtēm, citai – tās var izpausties kā viegls apsārtums, nenozīmīgs pietūkums. 2–4 dienu laikā šīs parādības izzūd. Var paaugstināties ādas jūtīgums – tā arī ir īslaicīga parādība. Visas šīs reakcijas var raksturot kā īslaicīgas. Nevajadzētu speciāli aiztikt un masēt injekciju vietas, likt aukstas vai karstas kompreses. Dažu stundu laikā pēc injekcijām rekomendē pārlieku nesasprindzināt mīmiskos muskuļus. Nākamajā dienā pēc procedūras var lietot parastos ādas kopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku, bet nepieciešams ierobežot (2–3 nedēļas) augstu temperatūru iedarbību uz ādu (sauna, solārijs, pirts, karsta vanna). Aizmirstiet uz dažām dienām arī par sporta kluba abonementu (baseins, trenažieru zāle). Dažas dienas jāatsakās no karstiem ēdieniem un dzērieniem un alkoholiskajiem dzērieniem. Ja jums injekcijas tiek veiktas vasarā, pludmales atpūtu rekomendē ne ātrāk kā 10 dienas pēc procedūras. Sejas masāžu – ne ātrāk kā 2 mēnešus pēc procedūras. Pēc Surgiderm® injekcijām nav nepieciešams speciāls rehabilitācijas periods – pēc procedūras var uzreiz atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Rezultāts

To var novērtēt uzreiz pēc procedūras. Maksimāli izteikts efekts – pēc 14 nedēļas. 12–16 mēnešu laikā jūs saņemsiet daudz komplimentu par sejas jaunību. Lai gan Surgiderm® ir ilgākas darbības preparāts salīdzinājumā ar citiem HS preparātiem, tas nevar jums „nodrošināt” ar sejas jaunu izskatu uz visiem laikiem. Jūsu organisma fermenti pakāpeniski sašķeļ hialuronskābi un tā izvadās no organisma kā neitrālas vielas – ūdens un ogļskābā gāze. Krunciņas, no kurām jūs tikāt vaļā ar injekciju palīdzību, neizskatīsies tik drūmas, kā bija agrāk – HS stimulē sava kolagēna un elastīna veidošanos. Jūs noteikti izskatīsieties labāk. Ja vēlēsieties izskatīties vēl labāk – procedūru nepieciešams atkārtot un vēl kādu gadu paildzināt savu jaunību un skaistumu.

Riski un komplikācijas

Apsārtums (hiperēmija) 1,5–2 stundas. Dedzināšanas/niezes sajūta pie palpācijas (taustīšanas) – ļoti reti – var būt ne ilgāk par 4–10 stundām. Tūska (mērena) pāriet patstāvīgi pēc 2–5 dienām. Neliela hematoma (asinsizplūdums) uzsūcas 7–10 dienu laikā. Ādas krāsas izmaiņas injekciju zonā – ļoti reti – stāvoklis ir atgriezenisks. Ļoti reti – abscess, nekroze, granulomas. Šādas reakcijas var notikt ārsta nolaidības vai nepietiekamas pieredzes dēļ.

MySQL: 0.0031 s, 2 request(s), PHP: 0.3866 s, total: 0.3897 s, document retrieved from cache.