Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Neķirurģiskā atjaunināšana|Нехирургическое омоложение|Nonsurgical Rejuvenation
lv » Skaistuma versijas » Neķirurģiskā atjaunināšana » Sievietēm » Kontūru un apjoma plastika – kosmētisko filleru injekcijas » Kosmētiskie filleri Teosyal® Teoxane (Šveice)

Kosmētiskie filleri Teosyal® Teoxane (Šveice)

Lieliska āda – bez iekaisumiem, defektiem un, protams, grumbām. Kas attiecas uz pēdējo „pozīciju” – šis ārienes trūkums satrauc pilnīgi visas sievietes pēc trīsdesmit. Kaut arī ir personas, kas uzskata grumbas par bagātas dzīves pieredzes, gudrības un pārdzīvoto emociju rādītāju. Runājot par to ar zināmu patosu, dāmas tomēr nedaudz izliekas – dvēseles dziļumos viņas vēlētos izskatīties jaunākas. Tas nepārsteidz, jo vēlme nenovecot ir ļoti raksturīga sievietes dabai. Kādēļ atteikties no daļas sevis? Estētiskās medicīnas klāstā ir ne mazums metožu, kas ļauj vizuāli novērst ādas vecumu. Viena no tām – kosmētisko filleru Teosyal® injekcijas. Šie sejas „arhitekti” veic ideālus „tēlnieciskus” jaunības pantu atdarināšanas darbus.

Kas jūs satrauc?

 1. Deguna–lūpu krokas, grumbas un ādas rievas.
 2. Nepilnvērtīgs vaigu kaulu un zoda apjoms.
 3. Grumbas ap muti, daudz sīku grumbu uz sejas, virslūpa kļuvusi plānāka.
 4. Lūpas ir zaudējušas apjomu.
 5. Sīkas grumbiņas ap acīm.
 6. Dziļas grumbas un izteiktas krokas uzacu starpā.
 7. Grumbas pieres apvidū.
 8. Ausu ļipiņas ir zaudējušas apjomu.
 9. Rētas pēc aknes.
 10. Vecums atstājis pēdas sejā, bet baidos no plastiskās operācijas.

Kādā vecumā veikt procedūru?

Nav nepieciešamības skriet uz klīniku jaunā vecumā, līdzko parādījušies „stariņi” acu kaktiņos, Pirmās grumbas – vienmēr mīmiskās. Tās nav ādas novītuma pazīmes, bet gan ieraduma miegt acis sekas. Vecuma grumbas var parādīties jau 20–25 gados. Sejas novecošana var apsteigt iekšējo orgānu vecuma izmaiņas vai, tieši otrādi, atpalikt no tiem. Ādas novecošana ir saistīta ar visām tās kārtām un atspoguļo vispārējo organisma novecošanu. Agra grumbu parādīšanās ir saistīta ar individuālajām anatomiskajām sejas īpatnībām, pārlieku izteiktu mīmiku.., kā arī no daudziem iekšējiem un ārējiem faktoriem, par kuriem jūs, noteikti, esat informētas. Ir pierādīts, ka ādas novecošana ir saistīta ar personīgās hialuronskābes (HS) daudzuma samazināšanos, kas „atbild” par jaunās ādas blīvumu, elastību un tonusu. Samazinoties HS daudzumam, āda nekavējoties reaģē uz šo deficītu – tās stāvoklis pasliktinās. Ar gadiem atslābst arī sejas muskuļi. Ādas barošana ar kosmētisko līdzekļu palīdzību zināmā mērā palīdz palēnināt šo procesu, bet efekts ne vienmēr ir pietiekams. Injekcijas ir jāveic tad, kad tās kļūst nepieciešamas. Visbiežāk kontūru un apjoma plastika ir nepieciešama sievietēm 35–50 gadu vecumā. Tieši šajā vecumā viņas kļūst par aizgājušās jaunības ķīlniecēm un ar „skaistuma injekciju” palīdzību mēģina to saglabāt. Šī metode ļauj ātri panākt HS satura palielināšanos ādā – āda atjaunojas, atjaunojas tās sākotnējā struktūra un apjoms. Vai tas nepieciešams tieši jums? Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres. 55–60 gados (atkarībā no ādas stāvokļa) injekcijas var nebūt tik efektīvas – ir vērts aizdomāties par ķirurģisku korekciju.

Kontrindikācijas

Autoimūnās un onkoloģiskās saslimšanas, vispārējās saslimšanas akūtā stadijā, iekaisuma un/vai infekciju procesi injekcijai paredzētajā zonā, asinsreces traucējumi, grūtniecība un laktācija, miastēnija, nosliece uz hipertrofisko rētu veidošanos, neuzsūcoša gēla esamība ādā, paaugstināta jūtība pret HS. Nav ieteicams ievadīt preparātu vienlaikus ar lāzerprocedūrām, ķīmisko pīlingu, dermabrāzijas procedūrām. Injekcijas aizliegtas, ja tiek lietotas antibiotikas. N.B. Procedūru nozīmē kvalificēts speciālists pēc rūpīgas pacientes iztaujāšanas un apskates. Noteikti ziņojiet ārstam par savu veselības stāvokli. Dažas dienas pirms (labāk nedēļu) plānotās procedūras ir jāpārtrauc aspirīna un nesteroīdo pretiekaisuma medikamentu lietošana.

Zināšanai

 1. Šodien skaistuma tirgū pastāv vairāk kā 250 filleru (mikroimplantu) – sintētiskie (silikons un biopolimērais gēls), biosintētiskie (kombinētie) un bioloģiskie (biodegradējamie). Visiem tiem ir savi „par un pret” ne tikai tāpēc, ka tie atšķiras (izcelsme, vērtība, kvalitāte, īpašības, darbības termiņš), bet arī pacienta individuālo reakciju dēļ, atkarībā no sarežģījumu varbūtības pēc to ievades. Sintētiskie un kombinētie filleri šodien praktiski netiek izmantoti iespējamo negatīvo reakciju dēļ. Filleri uz nedzīvnieciskas izcelsmes stabilizētās hialuronskābes (HS) bāzes – tuvinās ideālam.
 2. HS ir cilvēka ādas svarīgākais components. Tā atrodas arī asinīs, limfā, locītavu šķidrumā, acs stiklveida ķermenī un citur. Tās galvenā daļa ir sakoncentrēta ādas segumā. HS saglabā mitrumu audos, uztur normālu ādas ūdens līdzsvaru attiecībā pret ārējo vidi. Lielāka daļa preparātu uz HS bāzes neizraisa alerģiskas reakcijas. Migrācija ir izslēgta – filleri harmoniski „iebūvējas” ādā, un ar laiku pilnībā tiek izvadīti no organisma. HS ir populāra dermatokosmetoloģijā, jo ir efektīvas „zāles”, kas palīdz atgūt ādas jaunību un skaistumu, pateicoties savām farmakoloģiskajām īpašībām, sadalījumam audos, metaboliskajiem raksturojumiem un minimālajam riskam, kas saistīts ar tās izmantošanu.
 3. Kosmētisko filleru injekcijām nav sezonālo ierobežojumu. Tie nespēj mainīt sejas izteiksmi, jo neietekmē muskuļu darbību.
 4. Procedūra tiek veikta estētisko vajadzību apmierināšanai, šķietamajai procedūras vienkāršībai nav jākļūst par iemeslu neapdomātiem soļiem – īpaša uzmanība ir jāpievērš preparāta kvalitātei un drošībai. Lai izvairītos no sarežģījumiem, ir svarīgi izvēlēties autoritatīvu klīniku un kvalificētu ārstu, kam ir licence un darba pieredze ar kosmētiskajiem filleriem.
 5. Arvien biežāki kļūst „skaistuma injekciju” ļaunprātīgas izmantošanas gadījumi. Nedrīkst pieprasīt papildus injekcijas, ja jums tās nav nozīmētas.

Mūsu klīnikā

Kontūru un apjoma plastikā mēs dodam priekšroku kompānijas Teoxane (Šveice) zinātnieku izstrādājumam, kas ir radījuši inovatīvas antinovecošanas injekciju preparātu līnijas uz nedzīvnieciskas izcelsmes hialuronskābes (HS) un dabiskā polisaharīda (аgarozes) bāzes, kā arī atklājuši jaunas ādas vecuma izmaiņu korekcijas iespējas. Filleri Teosyal® ļauj cīnīties ar visām novecošanās pazīmēm, revitalizēt epidermu, uzlabot ādas vispārējo stāvokli. Kā Teosyal® atšķiras no citiem kontūru un apjoma plastikas preparātiem uz HS bāzes, un kāpēc mēs to izvēlējāmies? Teosyal® ir augsts drošības līmenis (nav nepieciešama iepriekšēja diagnostika – ādas testēšana), viszemākais olbaltuma satura līmenis. Minimāls hiperjūtīguma reakcijas, iekaisuma, apsarkuma un tūskas rašanās risks. Teosyal® ir zems bakteriālo endotoksīnu līmenis, minimums brīvo radikāļu – HS sabrukšanas iemesls. HS molekulas aktīvā tehnoloģija preparātā Teosyal® ļauj panākt stabilu klīnisku efektu, padarīt preparāta biodegradācijas procesu prognozējamu. Tāpat Teosyal® novērš un momentāni koriģē visas novecošanās pazīmes, nodrošina liftinga efektu un maksimālu ādas mitrināšanu. Rezultāts ir redzams uzreiz, saglabājas ilgu laiku, turklāt pēc procedūras preparāta pozitīvā iedarbība turpina pieaugt. Rehabilitācija nav nepieciešama – uzreiz var atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Teosyal filleru līnija

Teosyal First Lines Efektīvs sīku un virspusēju grumbu aizpildīšanai, tiek izmantots, lai novērstu grumbas acu („zosu kājiņas”) un mutes apvidū. Darbības ilgums aptuveni 6 mēneši. Mēs iesakām veikt koriģējošās procedūras pusgadu pēc pirmajām injekcijām, – tas paildzinās efektu.

Teosyal Meso Polisaharīds ar augstu molekulsvaru un biosavienojamības līmeni. Efektīvs sejas, kakla un dekoltē zonas ādas revitalizācijā (atjaunināšana) un hidratizācijā (mitrināšana), atgriež ādai elastību. Novērš pirmo grumbu rašanos. Ideāls mezoterapijas veikšanai. Īpaši efektīvs plānas, atūdeņotas ādas gadījumā, tiek izmantots, lai aizkavētu novecošanos. Mēs iesakām kursu no 2–3 procedūrām, 1 reizi trijās nedēļās, pēc tam atbalsta procedūras veikšanu reizi 2–3 mēnešos, atkarībā no ādas novecošanās pakāpes.

Teosyal 27G Deep Lines Efektīvs dziļu sejas grumbu aizpildīšanas līdzeklis (uzacu starpas un deguna–lūpu krokas), likvidē grumbas mutes kaktiņos, uzlabo uzacu loku stāvokli, koriģē sejas kontūras. Darbības ilgums: 6–9 mēneši. Atkarībā no koriģējamās zonas apjoma un grumbu dziļuma, optimāla rezultāta sasniegšanai, var būt nepieciešama atkārtota injekcija pēc 6–8 nedēļām. Mēs iesakām veikt koriģējošo procedūru pēc 6–9 mēnešiem. Tā paildzinās efektu.

Teosyal 30G Global Action Efektīvs frontālo grumbu (piere, virsdegune, „zosu kājiņas") aizpildes līdzeklis, lineāro un uzacu starpas grumbu, ādas kroku, vāji vai vidēji izteiktu deguna–lūpu kroku, mutes un vaigu zonas grumbu korekcijas līdzeklis. Tiek izmantots visās sejas zonās, ne visai izteiktu grumbu aizpildīšanai. Darbības ilgums 6–9 mēneši. Atkarībā no koriģējamās zonas apjoma, var būt nepieciešama atkārtota injekcija pēc 6–8 nedēļām. Mēs iesakām veikt koriģējošo procedūru pēc 6–9 mēnešiem. Tā paildzinās efektu.

Teosyal 30G Touch Up Efektīvs periorālo (sejas vidējās zonas) un frontālo (piere, deniņi) grumbu novēršanas, vaigu zonas grumbu korekcijas līdzeklis. Tiek izmantots visās sejas zonās. Darbības ilgums 6–9 mēneši.

Teosyal Kiss Ekskluzīva un inovatīva gēla formula ir īpaši izstrādāta jūtīgajai lūpu zonai. Par spīti augstajai stīgrībai un spējai veidot apjomu, Teosyal Kiss nodrošina ļoti precīzu lūpu kontūras korekciju, to apjoma palielināšanu, novērs grumba ap muti, paceļ mutes kaktiņus, mitrina lūpas. Tam ir augsta retikulācijas pakāpe, kas nodrošina visaugstākās pretošanās spējas sabrukumam un ilgstošu iedarbību. Koriģējošās procedūras veikšana ieteicama pēc 6–9 mēnešiem – nepieciešams mazāks preparāta daudzums. Iedarbības ilgums 9–12 mēneši.

Teosyal Ultra Deep Pirmais filleris (fillers), kas īpaši radīts zonām, kurām nepieciešams piešķirt apjomu. Efektīvs sejas apjoma veidošanas vai atjaunošanas līdzeklis, sejas kontūru korekcijas, deniņu, deguna, vaigu, vaigu kaulu, dziļu grumbu novēršanas līdzeklis biezas ādas gadījumā, izteiktu ādas kroku gadījumā, dziļu deguna–lūpu kroku novēršanas un sejas sākotnējās ptozes (nolaišanās) novēršanas līdzeklis. Iespējama zoda zonas korekcija, ja tas nepieciešams sejas estētikas uzlabošanas skatījumā. Nodrošina acumirklīgu rezultātu. Efekta ilgums – 1 gads. Mēs iesakām veikt koriģējošo procedūru pēc 9–12 mēnešiem. Tā paildzinās efektu.

Procedūra

Injekcijas veic ārsti (dermatokosmetologs/plastikas ķirurgs) procedūru kabineta nosacījumos. Filleris tiek izvēlēts atkarībā no ādas tipa, grumbu un kroku izteiktības līmeņa. Teosyal® ievades zonas: seja, kakls, dekoltē zona, rokas. Teosyal® šļirce ir ļoti ērta izmantošanā – tai ir īpaša konstrukcija, kas ļauj ārstam kontrolēt tās/adatas stāvokli un ievadīt preparātu optimāli precīzi. Korekcija tiek veikta ļoti delikāti (ideāla integrācija). Pati manipulācija ir praktiski nesāpīga – var iztikt arī bez anestēzijas (atkarīgs no pacientes individuālā sāpju sliekšņa). Nepieciešamības gadījumā, var izmantot vietējo anestēziju (krēms, gēls). Teosyal® tiek ievadīts tiešs grumbās un momentāni veido apjomu – tiek atjaunota ādas depresijas zona. Filleri tiek ievadīti arī zonās, kurās ādas audi ir zaudējuši tonusu (liftings un apjoma palielināšana). Savelkošais efekts ir iespējams ne pārāk izteiktas ptozes gadījumā – atjaunojas līniju asums un sejas kontūras. Procedūras ar Teosyal® var kalpot par novecošanas profilaksi un palīdz novilcināt ķirurģiskās iejaukšanās laiku. Efekts ir ilgstošs, uzlabojas ar laiku. Optimāla rezultāta sasniegšanai dažreiz ir nepieciešamas 1–3 procedūras (prasmīgs un pieredzējis ārsts nosaka nepieciešamo injekciju skaitu jau pēc pirmās procedūras). Lai saglabātu efektu, var būt nepieciešama 1–2 korekcijas, turklāt tiek izmantots jau mazāks preparāta daudzums.

Rehabilitācija

Vairumā gadījumu uz sejas nepaliek nekādas pēdas, hematomas dūrienu vietās rodas galēji reti. Ir iespējama nenozīmīga tūska, kura pilnībā pazūd 2–3.dienā.

Sarežģījumi un riski

HS palīdz ādai kļūt elastīgai un mitrinātai. Teosyal preparāti neizraisa alerģijas un jebkādus sarežģījumus.

MySQL: 0.0030 s, 2 request(s), PHP: 0.4055 s, total: 0.4086 s, document retrieved from cache.