Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Neķirurģiskā atjaunināšana|Нехирургическое омоложение|Nonsurgical Rejuvenation
lv » Skaistuma versijas » Neķirurģiskā atjaunināšana » Sievietēm » Lāzeratjaunināšana

Lāzeratjaunināšana

Ādas atjaunināšana ar lāzeru – vismūsdienīgākā metode padarīt seju jaunu, bet ādu gludu un kustīgu, turklāt bez sāpēm, rētām un vaibstu izmaiņām. Atjaunināšana ar lāzera palīdzību nozīmē augstu precizitāti, zemu traumatismu un ātru atkopšanās periodu pēc procedūras. Viens no pēdējiem estētiskās medicīnas sasniegumiem – procedūras pēc Micro Spot tehnoloģijas ar kompānijas Asclepion Laser Technologies GmbH (Vācija) lāzera aparātiem. Šī tehnoloģija ir visu iepriekšējo lāzera metodiku kvintesence, un šodien tā ir viena no pašām progresīvākajām beautytirgū. Tā ir universāla, ļoti efektīva un droša. Klīnika saviem pacientiem piedāvā principiāli jaunas estētisko problēmu lāzerkorekcijas tehnoloģijas – drošas un efektīvas.

Kas Jūs satrauc?

 1. Sejas, kakla, dekoltē un roku ādas novecošanās.
 2. Grumbu veidošanās uz muguras un vēdera.
 3. Ādas krokas, paaugstināta pigmentācija, vasaras raibumi.
 4. Poru izmēra palielināšanās, ādas elastības un tvirtuma samazināšanās.
 5. Pēcoperācijas un posttraumatiskās rētas.
 6. Griezienu/apdegumu rētas.
 7. Ādas izstiepumi straujas svara zaudēšanas gadījumā/pēc dzemdībām.
 8. Rētas, kas ir palikušas pēc piņņu izsitumiem (postakne).
 9. Depigmentācija (iedzimta, pēc apdegumiem, ādas slimībām).

Kādā vecumā veikt procedūru?

Atkarīgs no pašsajūtas un sevis uztveres, vecuma pazīmju esamības, dažādiem ādas defektiem, izslimoto slimību pēdām, kā arī, ja ir bailes no ķirurģiskas iejaukšanās. Tā ir objektīva motivācija, lai izvēlētos šo atjaunināšanas veidu. Patoloģisks novecošanās process var izpausties jau 30–35 gados, tāpēc tieši sākot ar šo vecumu var ieteikt lāzerslīpēšanu. Ja jūs prasīgi attiecaties pret savas ādas stāvokli un nevēlaties samierināties ar defektu esamību, lāzerpīlingu var veikt no 20 gadiem.

Kontrindikācijas

Iekaisuma procesi un ļaundabīgi jaunveidojumi apstrādei paredzētajā zonā, psoriāze, atopiskais dermatīts saasinājuma stadijā, grūtniecība, epilepsija, mazāk kā 2 nedēļas iepriekš veikts ķīmiskais pīlings.

Mūsu klīnikā

Ādas lāzeratjaunināšana tiek veikta izamantojot erbija lāzeri MCL 30 Dermablate un Micro Spot tehnoloģijas palīdzību. Micro Spot lāzertehnoloģija strādā pēc frakcionētās fototermolīzes principa. Tā ir inovatīva kompānijas Asclepion Laser Technologies GmbH (Vācija) zinātnieku izstrādne ar nevainojamu reputāciju medicīnisko lāzertehnoloģiju tirgū. Tā ļauj dozēti iedarboties uz „vecās” ādas mikrozonām, pēc kā to vietā formējas jauni un veseli audi. Micro Spot Asclepion – visātrākais, precīzi kontrolējams atjaunināšanas, attīrīšanas un ādas defektu novēršanas veids plus antinovecošanās procesu stimulācija ādas šūnās. Salīdzinājumā ar citiem lāzeratjaunināšanas veidiem, apstrāde ar Micro Spot Asclepion ir piemērota pacientiem ar jebkuru ādas tipu, nav nepieciešama ilgstoša rehabilitācija, praktiski nav blakusefektu, ir vairāk komfortabla pacientiem, efektīva daudzu problēmu risināšanā gan jaunai gan vīstošai ādai. Šī unikālā tehnoloģija ļauj droši un saudzīgi iedarboties uz delikātām zonām – ādu ap acīm, kaklu, dekoltē zonu, delnas ārējo malu. Procedūru pēc Micro Spot tehnoloģijas ar lāzera MCL 30 Dermablate (no Asclepion Laser Technologies) palīdzību var veikt jebkurā gadalaikā!

Procedūra

Ādas atjaunināšana notiek bezkontakti, turklāt lāzerstars pieķļūst pietiekami dziļi. Ārsts tur rokās īpašu uzgali (lāzerstara raidītāju), kas ir sadalīts vairākās frakcijās ar ieprogrammētu enerģiju, – atkarībā no risināmās problēmas un apstrādes zonas. Stars vairākkārt iekļūst ādā un „formē” mikroārstnieciskās zonas, kurās notiek šūnu papildu stimulācija. Tās sāk aktīvi dalīties un no jauna sintezēt ādas komponentus – kolagēnu un elastīnu, t.sk., tiek aktivēti dabiskie kolagēna–elastīna karkasa atjaunošanās procesi, kas arī gādā par ādas elastību un tvirtumu. Tiek iznīcinātas vecās un „dzimst” jaunas struktūras, kurām nav defektu. Procedūras ilgums ir atkarīgs no apstrādājamo zonu laukuma. Parasti no 30 minūtēm līdz 1,5 stundai. Lai sasniegtu optimālu efektu ir nepieciešamas 4–5 procedūras. Vidēji 1 procedūra 2–3 mēnešos (saskaņā ar norādēm). Šajā gadījumā apstrādes zonās atjaunojas praktiski 100% ādas. Var sasniegt lieliskus atjaunojošus rezultātus arī viena seansa laikā – atkarīgs no ādas stāvokļa procedūras brīdī. Liela tehnoloģijas Micro Spot priekšrocība – minimāls rehabilitācijas laiks. Procedūru skaits ir atkarīgs no problēmām, ar kurām vēršas pacients, no viņa subjektīvajām izjūtām. Pēc procedūras uz apstrādātās ādas uzklāj nomierinošu gelu, turpmāk iesakāms izmantot mitrinošos kosmētiskos līdzekļus.

Iedarbības zonas

Seja: augšējie un apakšējie plakstiņi, ausu ļipiņas, zona ap muti, piere, zona starp uzacīm, deniņi, vaigi, deguns, deguna–lūpu trīsstūris, zods. Ķermenis: kakls, dekoltē zona, delnu ārējā mala, apakšdelmi, piena dziedzeri, vēders, gurni, gūžas un citas zonas.

Anestēzija

Vairumā gadījumu pietiek ar atsāpinošā krēma uzklāšanu. Pēc vēlēšanās un atkarībā no pacienta izjūtām var tikt piedāvāta lokālā anestēzija, bet ja nepieciešama plašas ādas zonas apstrāde vai dziļāka slīpēšana, tiek izmantota vispārējā kombinētā anestēzija.

Efekts

Ādas struktūras, krāsas, tonusa un tvirtuma uzlabošanās, ādas krāsas un struktūras izlīdzināšanās, melanīna izstrādes palēnināšanās, asinsapgādes normalizācija ādā, asinsvadu sieniņu nostiprināšana, apmaiņas procesu veicināšana ādas dziļākajos slāņos, elastības atjaunošana, ādas aizsardzības un barjeras funkciju atjaunošana, iekaisuma novēršana, poru sašaurināšanās, ādas kairinājumu un alerģisku reakciju novēršana (īpaši cilvēkiem ar jūtīgu ādu), kā arī grumbu izlīdzināšana, ādas kosmētisko defektu izzušana, vecuma izraisītās ādas nokarāšanās novēršana, ādas nelīdzenumu un jebkāda dziļuma ādas kroku likvidēšana, tūskas un pigmenta plankumu likvidācija, tauku uzkrājumu samazināšana, izteikta sejas ovāla formēšana un ķermeņa kontūru korekcija. Pilnīga ādas atjaunināšanās. Estētiskais rezultāts – mīnus 8–10 gadi.

Micro Spot Asclepion priekšrocības

Drošība, efektivitāte, minimāls traumatisms, īss rehabilitācijas periods, der visiem ādas tipiem, var apstrādāt jebkuras sejas un ķermeņa ādas zonas, nav sarežģījumu riska. Daudzu estētisko problēmu risinājums 30 minūšu laikā un būtiska atjaunošanās uz pāris gadiem. Principiāli jauna jaunības atgūšanas metode īpaši iesakāma tām pacientēm, kas baidās no ķirurģiskajām metodēm vai vēlas atlikt plastiskās operācijas veikšanas laiku.

Rehabilitācija

Pirmās stundas pēc procedūras jūs varat sajust vieglu dedzināšanu. Vai ir nepieciešama uzturēšanās stacionārā? Nē, pat pēc vissarežģītākajām un apjomīgākajām procedūrām Jūs varat doties mājup tai pašā dienā. Uzklāt dekoratīvo kosmētiku var jau pēc 5–7 dienām. Divu–trīs dienu laikā būs viegls apsārtums, nenozīmīga tūska. Pēc 5–7 dienām āda iegūs veselīgu krāsu un izskatīsies svaigāka. Ādas pagaidu sausums tiek likvidēts, izmantojot mitrinošos kosmētiskos līdzekļus. Ādas lobīšanās pāriet maksimāli pēc 10 dienām. Turpmāko 3–5 dienu laikā ādai var būt sārta nokrāsa. Nesatraucieties – tas ir normāli. Ādas krāsas pagaidu izmaiņas parasti tiek labotas ar pēcoperācijas profilaktiskās kopšanas programmas palīdzību. Gozēties saulē un solārijā var pēc divām nedēļām, izmantojot saules aizsargkrēmu SPF 50–60. Galarezultātu var redzēt pēc 5–7 dienām.

Zināšanai

 1. Mēs esam par kompleksu pieeju atjaunināšanai, tādēļ saviem pacientiem piedāvājam pašu progresīvāko atjaunināšanas tehnoloģiju unikālu apkopojumu – procedūru kombināciju ar Asclepion Laser Technologies GmbH jaunākās paaudzes lāzeru palīdzību. Tādu neķirurģisku anti–ageing programmu efektivitāte ļauj ilgi saglabāt ādas jaunību. Ārsti sastāda individuāli: optimālas pacientei/am lāzeru kombinācijas, procedūru algoritmu, ādas atjaunināšanas kursu.
 2. Mīmisko grumbu un ādas kroku novēršana un absolūts atjauninošs efekts var tikt sasniegts, kombinējot sejas un kakla ķirurģisko plastiku, lāzerpīlingu un filleru injekcijas.
 3. Kompleksās programmas: lāzeratjaunināšana var tikt izmantota apvienojumā ar kosmetoloģiskajām procedūrām (mezoterapija, mikrostrāvas terapija, кontūru un apjoma plastika, botulīna toksīna preparātu injekcijas, glikola pīlings ar patentēto Cоsmoderm-7 formulu, trīsposmu atjaunojošā ādas kopšanas sistēma New Youth Skin Treatment, dermatoloģisko preparātu klīniskā līnija sejas ādas kopšanai/ārstēšanai, Platelet-Rich Plasma (PRP) procedūras – autologo bioaktīvo koncentrātu APC +TM injekcijas... Kompleksā iedarbība uzlabo lāzeratjaunināšanas procedūras rezultātu un rada sinerģisku efektu. Mūsu ārsti palīdzēs jums izvēlēties optimālu metodiku savienojumu, ievērojami paaugstinot katras efektivitāti.
MySQL: 0.0032 s, 2 request(s), PHP: 0.5307 s, total: 0.5338 s, document retrieved from cache.