Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika

Ginekoloģija|Гинекология|Gynecology
lv » Veselības versijas » Ginekoloģija » Intīmā injekciju plastika

Intīmā injekciju plastika

«Saldkaisle – ir milzīgā bauda, augstākās laimes un lielākās cerības simbols" – tā vērtēja šīs jūtas Fridrihs Nicše. Seksuālās apmierinātības vērtējuma kritērijs, bez šaubām, ir subjektīvs faktors. Tomēr kopumā – tas ir emociju, ķermeņa baudas un iekšējā "es" līdzsvars.
Par laimi, ir pagājis laiks, kad sieviete pat savās domās nevarēja pieļaut, ka viņa var palūgt ārstu izmainīt viņas kaunuma lūpu formu vai paaugstināt jutekliskās baudas līmeni. Turklāt, diez vai tajā laikā viņš varēja viņai palīdzēt. Jauna realitāte dāvināja sievietēm šīs iespējas. Pateicoties jaunām medicīnas tehnoloģijām, šodien viņas var uzlabot intīmās zonas estētiku, koriģēt dzimumsistēmas funkcijas. Kļuva pieejama arī sekmīga dzīstoša jutekliskuma renovācija – pilnīgai pašrealizācijai seksuālajā sfērā.

Kas jūs apbēdina?

 1. Seksuālās vēlmes trūkums.
 2. Sāpju sajūta dzimumakta laikā.
 3. Maksts sausums.
 4. Neizdodas sajust vaginālo orgasmu.
 5. Klitora gļotāda ir sausa.
 6. Orgasma trūkums.
 7. G punkta jutīguma pazemināšanās.
 8. Ļoti mazs, absolūti neizteikts klitors.
 9. Lielo un mazo kaunuma lūpu deformācija.
 10. Mazo kaunuma lūpu asimetrija.
 11. Nokārušās mazās kaunuma lūpas.
 12. Lielās kaunuma lūpas zaudēja apjomu ar vecumu saistītu izmaiņu dēļ.
 13. Pēc dzemdībām ir starpenes defekts - operācijai morāli nav gatava.
 14. Urīna nesaturēšana.

Intīmā krīze?

Jūsu intīmā dzīve neatstāj izredzes rožainam garastāvoklim? Vēlamā mērķa un totālās neapmierinātības kolīzija? Jums ir problēmas un jūs nezināt, kādā veidā tās atrisināt? Jūs izvēlējaties pareizu vektoru, kad koncentrējāt savu uzmanību uz šo nodaļu mūsu mājaslapā.
Mēs ne tikai pastāstīsim par to, kādi būs "piedauzības akmeņi" ceļā uz seksuālo labklājību, bet arī informēsim par perspektīvām, kuras var atklāties. Ja ir stingrs lēmums reanimēt savu seksuālo dzīvi, tad šī tieksme ir jānovirza uz radošo jomu.
Par katalizatoru var kļūt elementāra informētība par mūsdienu seksuālo problēmu risināšanas metodēm, kuras piedāvā estētiskā medicīna. Tātad....

Sekss – ir svarīga cilvēka dzīves sastāvdaļa. Vai ir vērts apstrīdēt šo patiesību? Emocionālā tuvība un fiziskā bauda – ir galvenās harmonisku attiecību sastāvdaļas. Sekss ir ideāls, kad vīrietis un sieviete mīl, jūt viens otru, uzmin vēlmes, t.i. atrod ķermeņu un kustību kopīgo "valodu".
Kad libido ir augstākajā līmenī, intīmā dzīve ir izrotāta ar visspilgtāko krāsu emocijām, un tas nozīmē, ka var neuztraukties par savu fiziski-seksuālo formu un psihisko līdzsvaru.
Pēdējā laikā šķiršanās procesu līkne nepārtraukti aug visā pasaulē. Divu kādreiz mīlošo siržu savienības sabrukuma iemesli oficiālajā valodā skan sekojoši: "laulība ir sevi izsmēlusi" vai "nesamierināmas domstarpības". Tomēr psihologi un seksologi ir pārliecināti: domstarpības, kas izraisīja pušu atsvešināšanos un galīgi sabojāja attiecības, ir dzimušas guļamistabā – tām ir seksuālā daba.

Kāpēc libido jūtami samazinās, intīmo izrāžu arsenāls paliek trūcīgs, pazūd kaisles maģija , bet ķermeņa "noslēpumi" nogalina seksuālo tieksmi? Mēs tīšām neizmantosim intīmās dzīves vērtējumus uz unificēto parametru bāzes, piemēram: ideāls dzimumaktu biežums, visefektīvākie erotiskie paņēmieni, galvenās erogēnās zonas, dzimumakta optimālais ilgums utt. Mēs uzskatām, ka šajā jautājumā nav ļoti prātīgi vispār izmantot kādus konkrētus kritērijus un aprēķināt optimālās seksuālās apmierinātības koeficientu. Ideālā seksa komponentus katrs pāris atlasa individuāli. Tie var būt gan triviāli, gan oriģināli, gan paradoksāli - kā visu cilvēku vēlmju/sajūtu spektrs. Ideālās mīlestības scenārijs nevar būt līdzīgs visiem. Tomēr, ir konkrēts saucējs (pasaules statistika), kurš dod priekšstatu par to, ka dzimumu intīmās dzīves ziņā situācija ir bēdīga. Izrādās, ka vairāk nekā 70 procentiem seksuālo partneru ir grūtības intīmās tuvības laikā. Sanāk, ka spilgta, piesātināta seksuālā dzīve – ir liels retums mūsdienās.
Juteklīga apātija, nedrošība, kompleksi, totālā neapmierinātība ar intīmās dzīves kvalitāti – ir realitāte, ar kuru arvien biežāk sastopas pāris. Neticami, ka tas notiek seksuālās brīvības un apgaismības gadsimtā! Pastāv konkrētas vīriešu problēmas, ir arī tīri sievišķīgās. Ļaujiet mums tās noskaidrot.

Zināšanai

 • No orgasmiskās disfunkcijas cieš aptuveni 52% sieviešu, pēc citiem datiem – pat 67% sieviešu. Par "guļošo" libido sūdzējās vairāk nekā 39% no respondentēm – sievietēm. Dažādi seksuālie traucējumi ir aptuveni 61 % sieviešu. Tā ir dispareunija ( sāpīgs dzimumakts), alibidemija (libido trūkums), dzimumabstinence (apzināta/piespiesta seksuālā atturēšanās) – 60-80% visu sieviešu neirozu iemesls, aversija (pretīguma sajūta pret dzimumaktu), vaginisms (maksts priekštelpas, starpenes, iegurņa un gurnu muskuļu krampjveida spazmas), vaginālais sausums (maksts gļotādas nepietiekama mitrināšana), koitofobija (sāpīgā dzimumakta bailes), anorgasmija (orgasma trūkums), patoloģiskā hiperseksualitāte utt..
 • Pastāv vesela rinda "ķermeņa" problēmu, kuru pamatā ir psihoemocionālais stress ar "antiseksuālās anturāžas" priekšnoteikumu.
 • Par seksuālās apmierinātības šķērsli var kļūt medicīniskais aspekts – uroģenitālās sfēras slimības, dzimumorgānu iegūtā pataloģija (dzemdības, operācijas), kas provocē funkcionālos traucējumus.
 • Sievietes dzimumorgānu anatomiskā uzbūve (to anomālija) arī var provocēt seksuālo attiecību krīzi.
 • Ir pierādīts: seksa trūkums un pat sekss bez orgasma, dažādas seksuālās perturbācijas ietekmē sievietes veselību ļoti negatīvi. Sastrēgums mazā iegurņa zonā veido labvēlīgus apstākļus ginekoloģisko un uroloģisko slimību attīstībai, bet seksuālā neapmierinātība izraisa psiholoģiskās problēmas. Sievietes ķermeņa pašatjaunināšanās dabas mehānisms – ir regulāra seksuālo vēlmju apmierināšana! Seksuālajai labklājībai katrai sievietei ir jāgriežas pie zinošā ārsta, ar viņa palīdzību ir jāatrod intīmās neapmierinātības iemeslus, un pēc tām ir jāatrisina šīs problēmas. Dažos gadījumos var palīdzēt psihologs/psihoterapeits/seksopatologs/ģimenes psihologs/neiropatologs, citos gadījumos – ginekologs, endokrinologs, urologs, plastikas ķirurgs.

Jums ir 40 un vairāk? Kāpēc rodas grūtības intīmajā dzīvē?

Mūsdienīgas sievietes ar aktīvu dzīves pozīciju – viņas ir "bez vecuma".
Var piekrist, ka tas skan ļoti pārliecinoši, bet....tas nav bez pamatojuma. Četrdesmit-gadīgās, piecdesmit-gadīgās un pat sešdesmit-gadīgās dāmas tagad izskatās pārāk jaunas priekš sava vecuma. Var uzdot jautājumu: kad ir sievietes seksualitātes augstākais punkts? Tie nav 20-25 gadi, kā domā nezinošie. Psihologi un seksologi apgalvo: 45-50-55 – ir ideāls sievietes vecums. Viņa kļuva par gudru, spīdošu dāmu un spēj pasniegt "uz bis" savu "nobriedušo" sievišķību.

Bet.....katra nodzīvota diena – ir solis uz priekšu ceļā uz šī brieduma krīzi – menopauzi. Apzināti nelietosim vārdu "klimakss". Īstās dāmas cenšas neiekļaut šo vārdu savā leksikonā. Gerontologi un psihologi uzmundrina: īstenībā nekādas krīzes nav. Ir dzīves posms, kurš ir paredzēts, lai adekvāti saprastu savu būtību, un katrai sievietei kādreiz būs jāpārvar šis posms. Galvenais ir saglabāt savu būtību, neapjukt un nepazaudēt jau sasniegto. Četrdesmit pieci – nav infernāls vecums! Piecdesmit – šajā vecumā pat ir savs šiks, piecdesmit pieci – cienīgi, sešdesmit – eleganti! Kurš nolēma, ka sievietei noteikti ir jāatbilst kādam no diviem stāvokļiem – būt jaunai vai brieduma vecumā?! Viņai ir jābūt mūsdienīgai, un tas nozīmē spēju pateikt laikam „nē" un vienlaikus „jā". Vēlēšanās mīlēties nedrīkst pamest sievieti ne pie kādiem apstākļiem! Organisms, nesaņemot vēlamo, atriebjas ar slimībām un depresijām. To labāk nepieļaut.
Protams, ir grūti samierināties ar pazaudēto jaunību un realitāti, ko rāda pase, bet seksualitāti, atšķirībā no reproduktivitātes spējas, neviens nav spējīgs no jums atņemt. Seksualitāte – ir iedzimtā sievietes vajadzība. Ir nepieciešams atcerēties šo uz visiem laikiem. Tas ir mīts, ka jutekliska velēšanās un aktivitāte obligāti neatgriezeniski pazūd gadiem ejot. Daudzu aptauju rezultāti pierādīja: 87% sieviešu brieduma gados uzskata, ka visaktīvākās seksuālajā ziņā un seksuāli izsalkušās viņas bija pēc 45 gadu vecuma un pat vēlāk. Tieši vaska briedumā sekss kļuva svarīgs priekš viņām kā nekad agrāk. Protams, lielākoties mīlestības vilnis ir atkarīgs no hormonu līmeņa, organisma individuālajām īpatnībām, dzīvesveida, mīlošā vīrieša klātbūtnes. Pat tad, kad gadiem ejot hormonu līmenis sāk pakāpeniski pazemināties, sievietes var sajust sekss-draivu! Var saglabāt seksuālo aktivitāti pilnā apmērā – līdz pašam sirmajam vecumam. Un orgasmi, kurus sajūt sievietes 70-80 gadu vecumā – nav mīts.

Kas var aptumšot sievietes intīmo dzīvi viņas „zelta rudens" laikā?

Atbildam: fertilitātes pazemināšanās, seksuālie traucējumi, dzimumorgānu ar vecumu saistītas izmaiņas. Intīmā zona noveco un izmainās estrogēnu deficīta dēļ. Notiek audu noslīdēšana, kas gadiem ejot vēl vairāk progresē, vienlaicīgi notiek zemādas tauku zaudēšana. Klitors zaudē savu pirmatnējo izmēru/apjomu, samazinās tā sensibilitāte. Deformējās lielās un mazās kaunuma lūpas – zemādas tauku slānis kļūst plānāks, āda arī kļūst plānāka, paliek atrofiska, zaudē tvirtumu un elastību. Mazās kaunuma lūpas samazinās līdz pat 1,5 cm un vairāk.

Starp citu, ar kaunuma lūpu nepietiekošā apjoma problēmu var saskarties arī jaunas sievietes – dažas slimības un ekstremālās diētas spēj provocēt tādu pašu rezultātu.

Lielas izmaiņas cieš maksts priekštelpa un sieniņas. Mainās to ārējais izskats, maksts audi sašaurinās, zaudē savu tonusu, tvirtumu, īpaši daudzkārt dzemdējušām sievietēm. Samazinās sieniņu elastība, tās kļūst plānākas, gludas, blīvas, viegli rodas kairinājumi un iekaisumi. Pazeminoties estrogēnu līmenim, kļūst plānāks maksts epitēlijs, samazinās tā spēja izdalīt smērvielu un tas kļūst sauss. Rodas nepatīkamas sajūtas: nieze, dedzināšana un pat sāpes dzimumakta laikā – tas viss noved pie sensibilitātes pazemināšanās un pat atrofiskā vaginīta attīstības.

Paaugstinās sārmu saturs maksts vidē. Augstāks pH līmenis kopā ar maksts audu trauslumu padara maksti vairāk kā jebkad nepasargātu no infekcijām. Augsts pH līmenis sekmē vieglāku slimību izraisošo baktēriju iekļūšanu, kas izraisa maksts inficēšanos, vienlaicīgi iznīcinot dabīgu floru. Estrogēnu līmeņa pazemināšanās izmaina uretras audus, kas atrodas maksts tiešā tuvumā. Šie audi arī kļūst plānāki, trauslāki un nepasargāti no kaitīgiem mikroorganismiem, kuri var tur nokļūt no maksts. Gan maksts, gan uretra, gan urīnpūslis attiecas pie orgāniem, kuri ir atkarīgi no estrogēna līmeņa.

Jebkura no minētām izmaiņām spēj padarīt dzimumaktu ārkārtīgi neērtu, sāpīgu un pat neiespējamu. Ķermeņa metamorfozes, kas ir saistītas ar vecumu, bez šaubām, neatbilst pilnvērtīgas veselības kritērijam, izraisa kompleksus/fobijas, atstāj negatīvu ietekmi uz intīmās dzīves kvalitāti. Bet... tas nav iemesls pielikt intīmajai dzīvei punktu. Seksuālā ilgmūžība ir absolūti reāla, vajag tikai vēlēties.

Anorgasmija – ir tikai sieviešu problēma.

Visspilgtākais sievietes jutekliskais pārdzīvojums – viņas orgasms, aizrauj cilvēku prātus jau vairākas desmitgades. Par orgasma nepieciešamību jau bija teikts un bija rakstīts pietiekoši, rekomendācijas par tā sasniegšanas iespējām – nesaskaitīt. Tomēr mūsdienu sieviete joprojām cieš no orgasmiskām grūtībām, nesaņem baudu no seksa, viņas jutekliskā tieksme ir vāji izteikta vai tā vispār iztrūkst. Ja orgasms ir dzimumakta galvenais mērķis, baudas kulminācija, emocionālo, fizioloģisko un psiholoģisko organisma reakciju visaugstākais līmenis, tad tā trūkums – ir kompleksa problēma.

Orgasma „mehānika" – ir sarežģīta zinātne. Tā sasniegšanas grūtība vai vieglums dažādām sievietēm atšķiras. Ir sievietes, kuru garīgo/fizisko veselību atslābināšanās trūkums nekādā veidā neietekmē, bet ir citas – kurām saplūšanas kulminācijas moments ir ārkārtīgi svarīgs. Šīm dāmām ir savi priekšstati par seksa kvalitāti, tāpēc viņas alkst pēc šī augstākā stāvokļa.

Anorgasmija – ir tikai sieviešu problēma. Mediķi dēvē šo stāvokli par seksuālo disfunkciju, bet vīrieši, bieži bez pamatojuma, – par frigiditāti. Speciālisti apgalvo, ka konstitucionāli-ģenētisko frigiditāti viņi nepazīst. Viņi pārliecinieties, ka 100% no "ledains" sievietes ir patiesi bezcerīgi, tikai 7%. Šāda "liktenis" – tikai laika faktors. Tam seko secinājums: frigidu sieviešu ir ļoti maz, lielākā daļa no viņām ir vienkārši seksuāli „nepamodinātas".

Ir dati, ka vairāk par 70% sieviešu simulē orgasmu. Daudzas dod priekšroku tā falsificēšanai, lai neatzītos partnerim par tā trūkumu. Kāda nevēlas, lai vīrietim rastos doma par frigiditāti, cita vēlas atbalstīt partneru, lai viņš justos kā labs mīlētājs. Bet sekss - nav tikai vīrieša vēlmju apmierināšanas instruments. No seksa ir jāsaņem bauda arī sievietei. Ārsti nešaubās, ka sievietes seksuālā apmierinātība – ir viņas organisma veselības "zelta atslēga".

Zināšanai

 • Vairāk nekā 65% sieviešu vispār neapspriež ar vīriešiem savas intīmās problēmas. Tikai ārsta kabinetā (un ne vienmēr) viņas sūdzējās: par seksuālās vēlēšanās trūkumu (vairāk par 47%), zemu uzbudinājuma līmeni (vairāk par 40%), apmierinājuma trūkumu (vairāk par 39%), maksts sausumu (vairāk par 37%), sāpju sajūtām dzimumakta laikā (vairāk par 36%). Diemžēl, lielākā daļa sieviešu, īpaši pēc 40 gadu vecuma, uztver intīmo diskomfortu kā neizbēgamību un negriežas pie speciālistiem.
 • Šodien ir noskaidrots, ka sieviete spēj izjust dažādus orgasma veidus – vaginālo, klitorālo, vagināli-klitorālo, dzemdes, starpenes. Mūsdienu pētījumi atzīmē, ka vairāk nekā 37% sieviešu nekad neizbaudīja vaginālo orgasmu, bet aptuveni 20% – nekad nesajuta pat klitorālo. Tajā pašā laikā ir dati, ka sieviete ir spējīga izjust gandrīz 17 orgasma veidus.

Dzimumorgānu problemātiskā estētika.

Sieviete jebkurā vecumā vienmēr ļoti uztraucās par savu ģenitāliju neparasto estētiku. Estētiskie defekti intīmajā zonā traucē pilnvērtīgai seksuālajai dzīvei, bet dzimumorgānu nestandarta uzbūve var novest pie uroģenitālās sfēras slimībām. Ne vienmēr šīs problēmas var atrisināt ķirurģiski, dažreiz labākais risinājums ir anoģenitālā injekciju plastika. Visizplatītākās problēmas: kaunuma lūpu nepievilcīga forma/nepietiekošs apjoms un izmērs, to pārlieku grumbainība, pārāk tumša krāsa, atrofija, kaunuma lūpu asimetrija. Arī gadās ka kaunuma lūpām ir nestandarta uzbūve. Līdzīgie defekti izraisa psiholoģisko diskomfortu līdz pat intīmās dzīves neiespējamībai. Atbilstoši normai, mazajām kaunuma lupām ir jāslēpjas zem lielajām. Tāda struktūra uztur ģenitāliju normālu temperatūras režīmu un samazina baktēriju iekļūšanas risku makstī. Dažādu iemeslu dēļ (dabas anomālija, vecums, dzemdības) mazās kaunuma lūpas var būt stipri izstieptas. Tas ir gan nepievilcīgi, gan nekomfortabli, gan traucē baudas saņemšanai seksa laikā. Tās tiek rīvētas, izliecas un traumējās. Šādos gadījumos ir indikācijas intīmajai ķirurģijai. Tomēr, ja atšķirība nav liela, ir iespēja koriģēt lielo kaunuma lūpu apjomu ar speciālās procedūras palīdzību, kura var atrisināt daudzas intīmās problēmas.

Injekciju plastika - ceļš un seksuālo veselību

Lai pārvarētu intīmo krīzi, saglabātu savu būtību un pavisam nepazaudētu dabas dāvanu – seksa prieku, jebkura vecuma sievietes var izmantot injekciju kontūrplastiku anoģenitālajā zonā – lai palielinātu baudas amplitūdu un atjaunotu seksuālās sajūtas, lai uzlabotu dzimumorgānu estētiku, atjaunotu to funkcijas un koriģētu involucionāras izmaiņas. Intīmā injekciju plastika (intīmais anoģenitālais fīlings) ļauj palielināt mīksto audu apjomu un uzlabot to funkcijas.

Indikācijas anoģenitālajai injekciju plastikai.

Seksuālās tieksmes trūkums, seksuālās apmierinātības kritums, vaginālā orgasma trūkums, klitora gļotādas sausums, tā mantijas sadilšana, maksts priekštelpas sausums, maksts tonusa un elastības samazināšanās, maksts sieniņu ļenganums un noslīdēšana, punkta G sensibilitātes samazināšanās, lielo un mazo kaunuma lūpu deformācija (pēc traumām, pēc operācijām, pēc dzemdībām), lielo kaunuma lūpu asimetrija un lipodistrofija, starpenes defekti (anatomiski, posttraumatiski, pēcdzemdību, iedzimtie), dzimumspraugas pastāvīgs atvērums nepietiekoši izteiktu kaunuma lūpu dēļ (hipoplāzija, aplāzija), gļotādas sausums (kseroze), nieze un dedzināšana, vulvas krauroze (hronisks progresējošs atrofisks process ādā un vulvas gļotādā, kas ir saistīts ar vecuma izmaiņām), vulvas un dzemdes kakla leikoplakija (epitēlija pārragošanās), maksts sieniņu un starpenes mīksto audu ļenganums un nokāršanās involucionāro novecošanas radīto izmaiņu dēļ, dispareunija (diskomforts un sāpes dzimumakta laikā), pēctraumatiskais stāvoklis, pēcdzemdību komplikācijas (defektu esamība).

Pēc dzemdībām, īpaši pēc daudzkārtējiem, maksts ieeja un tās izmērs palielinās, muskuļi atrofējas – var rasties pēcdzemdību anorgasmija. Ar injekciju palīdzību var samazināt maksts apjomu, paaugstināt tās sieniņu tonusu, pastiprināt to hidratāciju un elastību, kas būtiski paaugstinās seksa kvalitāti.

Kontrindikācijas

Saistaudu autoimūnās slimības, hroniskās slimības saasināšanās stadijā, asins recēšanas traucējumi, grūtniecība, laktācijas periods (krūts barošana), infekciju un onkoloģiskās slimības, iekaisuma procesi (akūtā formā), blīvu filleru esamība paredzamas injekcijas vietā, nosliece uz hipertrofisko rētu veidošanos, cukura diabēts, alerģija uz hiāluronskābi, izteiktas patoloģiskas izmaiņas, kuras var novērst tikai ar ķirurģiskās iejaukšanas palīdzību, psihikas nestabilitāte.

Injekciju preparāts

Tas ir gels uz hiāluronskābes bāzes, kas nav dzīvnieku izcelsmes un tiek aktīvi izmantots medicīnas dažādās jomās jau daudzus gadus. Tas ir līdzīgs kosmētiskajiem filleriem kontūru un apjoma plastikai uz analoģiskās bāzes un tiek ievadīts intradermāli un subdermāli. Injekciju efektivitātei uroģenitālajā zonā ir svarīgs gela blīvums, t.i. hiāluronskābes koncentrācija 1 ml. Ideāls blīvums šādai procedūrai ir 3-4 mg/ml.

Kāpēc hiāluronskābe? Viss ir vienkārši. Hiāluronskābe jau apriori ir cilvēka organismā, tas ir audu strukturālais komponents, kas atbild par mitrināšanu, stimulē kolagēna (ādas karkasa) izstrādi. Hiāluronskābe notur līdz desmit ūdens molekulām pie vienas no savām molekulām un tas ir dabiskais audu mitrinātājs. Gadiem ejot, samazinoties hormonu līmenim, kā arī ārējo faktoru ietekmē, hiāluronskābes īpatsvars audos samazinās. Kolagēna šķiedra, normāli neatjaunojoties, vairs nespēj pildīt savu funkciju, tāpēc āda kļūst plānāka, ļengana, parādās grumbas. Preparāts uz hiāluronskābes bāzes viegli atjauno ūdens balansu. Tas piešķir konkrētai zonai nepieciešamu apjomu, nodrošina ilgstošu mitrināšanu un reģenerāciju, paaugstina audu tonusu un, pats galvenais, to sensibilitāti – seksuālā vēlme atdzimst, sajūtu pilnīgums seksa laikā atgriežas.

Kāpēc ir vajadzīga punkta G augmentācija (palielināšana)?

 

Augstākās baudas sasniegšana un pilnvērtīgs orgasms ir atkarīgs no erogēno zonu adekvātas stimulācijas. Tā var būt jebkura sievietes ķermeņa daļa, kurai pieskaroties, var izbaudīt vēlamās sajūtas. Šo zonu sievietēm ir būtiski vairāk nekā vīriešiem. Pirmā vieta, bez šaubām, ir klitoram un punktam G. Punkti A, P, PS, U ir maz pazīstami. Bet tie tomēr ir! Katram no šiem „baudas punktiem" ir sava „dislokācija" anoģenitālajā zonā. Sieviete lieliski atšķir klitorālo orgasmu no vaginālā. Pēdējais dod viņai lielāku baudu. Dažas sievietes, kuras izjūt orgasmu tikai klitora stimulācijas laikā, nezina, vai viņas ir vispār spējīgas izjust citu orgasmu dzimumakta laikā. Turklāt, vaginālā orgasma sasniegšanas problēma var būt atkarīga no maksts anatomiskām īpatnībām – ģenētiskām un pēcdzemdību.

Šodien jau neviens nešaubās par punkta G esamību – tas ir mazs erektilo audu sabiezējums ar paaugstinātu inervāciju un asins apgādi. Seksuālās stimulācijas laikā tas piebriest un dāvina sievietei satriecošu baudu. Visdrīzāk, tāda hipersensibilitāte ir skaidrojama ar nervu galu lielu koncentrāciju šajā vietā. Jūtīgāka par klitoru var būt tikai G-zona. Mediķi apgalvo, ka tā ir absolūti visām sievietēm! Turklāt, tieši G-punkts atbild par vaginālo orgasmu un ir klitorālā un vaginālā orgasma savienojošais posms! Svarīga nianse - šis punkts ir attīstīts vai nē. Sievietēm, kurām G-punkts nav pietiekoši attīstīts, vaginālais orgasms nav pieejams. Tomēr viņām nav jājūtas nepilnvērtīgas intīmajā dzīvē. Šodien katra dāma jebkurā vecumā ir spējīga pati "organizēt" savu satriecošo vaginālo orgasmu. Ir tikai jāpielieto procedūra, kuras nosaukums ir punkta G augmentācija. Spēcīgs un spilgts orgasms, kas tiek sasniegts ar "sakārdināta" punkta G palīdzību, pat nav vaginālais, bez dzemdes orgasms, jo savelkas arī dziļie dzemdes un cirkšņa muskuļi. Punkta palielināšana nodrošina ilgstošu kompleksa orgasmu.

Punkta G augmentācijas procedūra

Procedūras būtība ir šīs erogēnās zonas akcentēšana (apjoma palielināšana). Pēc preparāta injekcijas, G-punktam palielinās apjoms, tas kļūst par maksts priekšējās sienas visizteiktāko daļu, un tāpēc arī par vispieejamāko stimulācijai un....ārkārtīgi jūtīgu.
Dzimumloceklis, neatkarībā no iekļūšanas leņķa, varēs būtiski pastiprināt sajūtas. Punkta G palielināšana noved pie zināmās maksts apjoma samazināšanas, kas atvieglo vaginālā orgasma sasniegšanu.

Preparāts, kas ir ievadīts punkta G projekcijā, normalizē vielmaiņu šūnās, uzlabo asins apgādi, pastiprina hidrodinamiku. Paaugstinās maksts audu tonuss, tie kļūst uzņēmīgāki pret stimulāciju. Šī procedūra ir aktuāla, kad punkta G zona ir grūti sasniedzama ar pieskārieniem pārāk izliektas maksts formas dēļ. Tā arī mēdz gadīties. Punkta G palielināšana tāpat ļauj samazināt uretras pārmērīgu kustīgumu – galveno urīna nesaturēšanas iemeslu, kas rādās kā audu involucionāro (ar vecumu saistītu) izmaiņu sekas.

Pētījumi, ārstu pieredze, sieviešu/mūsu pacientu liecības pierādīja: 95% no pacientēm, kuras veikušas līdzīgu procedūru, vairākās reizēs paaugstinās seksuālā uzbudināmība, viņas saņem agrāk nepazīstamo apmierinājumu. Vaginālais orgasms kļūst reāls tām sievietēm, kuras to izjuta diezgan reti vai nekad. Turklāt, pēc šīs procedūras ir iespēja izjust multiorgasmu – palielinās orgasmu daudzums un to ilgums. Šīs terapijas tālredzīgais mērķis – vaginālā orgasma sasniegšana jau patstāvīgi, pat pēc pilnīgas preparāta izvadīšanas no organisma. Ievadot preparātu punktā G, tiek atrisināta urīna nesaturēšanas problēma.

Zināšanai

 • Klitors var atgūt pazaudētu laika gaitā tvirtumu. Injekciju procedūra ir rekomendēta sievietēm, kurām klitors ir pilnīgi paslēpts zem ādas, kas padara neiespējamu klitorālā orgasma sasniegšanu. Šis defekts var būt ar vecumu saistītas atrofijas rezultāts vai iegūts mehāniskās iedarbības dēļ (dzemdības/traumas). Pēc gela injekcijas klitors mitrināsies, palielināsies un pacelsies, ja sākumā tas bija pārāk mazs vai pazaudēja savu pirmatnējo formu. Procedūra pastiprinās klitora sensibilitāti un atkal padarīs to par pilnvērtīgu mīlestības spēles dalībnieku - tas varēs dāvināt sievietei vairākus spilgtus orgasmus.
 • Ar preparāta palīdzību var koriģēt (palielināt) lielās kaunuma lūpas – apjomīgas un tvirtas, tās padara maksts ieeju šaurāku un pastiprina baudu.

 

Procedūras ilgums

Aptuveni 1 stunda – 25-30 minūšu laikā ārsts veic vietējo anestēziju (anestezējoša injekcija). Procedūra var būt gan kompleksa, gan atsevišķas manipulācija veidā, pēc pacientes vēlmes.

Efekta ilgums

7-9-10 mēneši (individuāls rādītājs). Šī laika periodā preparāts tiek pilnīgi izvadīts no organisma. Pēc pacientes vēlmes injekcijas var veikt sistemātiski, atkarībā no intīmās zonas, kur tās tiek ievadītas. Āda paliek mitrināta un ar labu tonusu. Ja sajūtas sāk vājināties, tas nozīmē, ka notiek preparāta degradācija. Ja paciente vēlas, var atkārtot procedūru. Šīs injekcijas var veikt tik daudz, cik sievietei ir vajadzīgs. Atkārtota preparāta ievadīšana nenes nekādus papildu riskus. Tā kā preparāts uz hiāluronskābes bāzes stimulē savas kolagēna šķiedras izstrādi, intīmās zonas audi kļūst blīvāki un elastīgāki, tāpēc ar laiku šīs procedūras veikšanas nepieciešamība rodas pēc lielāka laika intervāla. Procedūrai piemīt sinerģētiskais efekts.

Pēc procedūras

3-4 stundu laikā darbojas anestēzija. Sievietes dzimumorgānu audi tiek apgādāti ar asinīm ļoti labi, tāpēc sadzīšana pēc tādas procedūras notiek bez rētu veidošanās. Neliels diskomforts pāriet patstāvīgi dažu stundu/2-3 dienu laikā ( reakcija uz injekcijām katram cilvēkam ir individuāla). Audu atjaunošanai un pilnvērtīga pozitīva efekta saņemšanai ārsti rekomendē izvairīties no dzimumkontaktiem pirmo 2-3 diennakts laikā. Ir jāierobežo 1 nedēļas laikā augsto temperatūru ietekmi (sauna, solārijs, pirts, karstas vannas). Dažas dienas pēc procedūras ir jāaizmirst par fitnesa kluba abonementu un baseinu. Preparāta injekcijas nepieprasa speciālu rehabilitāciju – pēc procedūras var uzreiz nodarboties ar ieplānotām darīšanām.

Drošība

Pats galvenais, kas ir jāzina sievietēm – šī procedūra nekādā veidā neapdraud veselību. Šīs metodes izmantošana ir atļauta Eiropas Savienībā, t.i. atbilst visiem Eiropas starptautiskiem kvalitātes standartiem. Preparāta drošība ir apstiprināta ar registrācijas apliecību un pierādīta ar klīnisko pieredzi. Hiāluronskābe – ir starpšūnu matricas pamatviela, tāpēc tā ir biosaderīga un neizraisa iekaisuma un alerģiskas reakcijas. Tā nav toksiska, nepārvietojās no injekcijas vietas, lēni absorbējās. Procedūru veic ārsts (ginekologs, ķirurgs) tikai medicīniskās iestādes apstākļos (ambulatorā procedūra).

Riski

Blakusparādības netiek novērotas. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu un izvairītos no komplikācijām, ir jāpievērš uzmanība ļoti svarīgām pozīcijām: klīnikas drošība, ārsta kvalifikācija un pieredze. Tā ir medicīniskā manipulācija, kas ir jāveic ārstam, kurš izgāja apmācību, pazīst šo metodiku un kam ir atļauja/licence tās veikšanai.

 

 

 

MySQL: 0.0040 s, 2 request(s), PHP: 0.2837 s, total: 0.2877 s, document retrieved from cache.