Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram

Lipex klīnikas ārsti piedalās pārvērtību šovā ”Operācija. Jauna dzīve”

Lipex klīnikas ārsti piedalās pārvērtību šovā ”Operācija. Jauna dzīve”

Jau šoruden pie kanāla TV3 skatītājiem dosies vērienīgākais pārvērtību šovs Latvijā – ”Operācija. Jauna Dzīve”, kur sešām drosmīgām personībām tiks īstenotas pārvērtības, pilnībā uzlabojot dalībnieku ārējo izskatu. Latvijā atzīti un profesionāli estētiskās medicīnas speciālisti no Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnikas ”Lipex” un zobārstniecības klīnikas ”Confidental” ir apvienojušies, lai dāvātu tev nevainojamu augumu un žilbinošu smaidu.

Iedomājies – tev ir iespēja mainīt jebko savā izskatā, nemaksājot par to ne centa! Vai tu uzdrīkstētos teikt ”Jā” un piedzīvot vērienīgas pārvērtības? Kanāls TV3 piedāvā šādu iespēju, jo iespējams ir viss!

Raidījuma sešiem dalībniekiem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas! Pārvērtības veiks plastiskās ķirurģijas speciālisti – Eduards Jurševičs, Vadims Kļimecs, Tatjana Bogdanova un zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks.

Sešiem raidījuma dalībniekiem tiks veiktas visas nepieciešamās plastiskās operācijas, un sniegti zobārstniecības pakalpojumi (sākot no implantoloģijas, protezēšanas, līdz pat pilnīgai jauna smaida iegūšanai).

Raidījuma producente un režisore Aija Strazdiņa aicina interesentus nekavēties ar izvēli un pieteikties dalībai raidījumā.

”Fiziskās nepilnības, kuras paši sevī saskatām vai uz kurām kāds mums ir norādījis, rada mazvērtības kompleksus un mazina ticību saviem spēkiem. Gan psihologi, gan mediķi, kas neaprobežojas ar enciklopēdiskām zināšanām vien, uzsver, ka liela daļa psiholoģisku un fizioloģisku problēmu rodas no nepārliecinošas atbildes, ko sniedzam paši sev uz jautājumu “Vai mani mīl? Vai esmu mīlestības cienīgs?”

Tāpēc iespēja koriģēt fiziskās nepilnības ne tikai garantē, ka jau pavisam drīz, kad lūkosieties spogulī, jums pretī vērsies cilvēks, kādu sen tur esat vēlējušies ieraudzīt – tas ir arī fantastisks pozitīvās enerģijas, motivācijas un veiksmes lādiņš jūsu sapņu piepildījumam un jaunas dzīves sākumam!” aicina Strazdiņa.

Lai pretendētu uz dalību šovā, no 8. līdz 21. jūnijam aizpildi anketu šeit! Atceries pievienot foto un/vai video!

No 15. līdz 21. jūnijam visi pieteikuma dalībnieki piedalīsies balsojumā, kas dos iespēju tiem desmit dalībniekiem, kuri saņems vislielāko balsu skaitu, uzreiz nokļūt atlasē, bet pirmajiem trim būt to 18 dalībnieku vidū, kas cīnīsies par iespēju veikt plastiskās operācijas un, iespējams, mainīt savu dzīvi.

 

to top