Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
lv
Facebook Instagram

Uzmanību! No 14. oktobra, apmeklējot klīniku, sejas maska ir obligāta!

Uzmanību! No 14. oktobra, apmeklējot klīniku, sejas maska ir obligāta!

Lai ierobežotu COVID-19 vīrusa izplatību un pasargātu mūsu pacientu, viņu tuvinieku un klīnikas personāla veselību, no trešdienas, 14. oktobra “Lipex” klīnikas pacientiem ir jāievēro sekojoši piesardzības pasākumi:

- obligāti jāvalkā sejas maska,

- jāievēro 2 metru distance,

- jādezinficē rokas.

Pacientu ērtībai dezinfekcijas līdzekļi atrodas katrā klīnikas stāvā! Sejas masku var iegādāties klīnikas reģistratūrā!

 

Ja ir akūtu augšējo elpceļu slimību simptomi (iesnas, iekaisis kakls, klepus) un paaugstināta temperatūra, klīniku apmeklēt ir aizliegts.

Pacientiem ar augšējo elpceļu slimību simptomiem jāsazinās ar reģistratūru, lai vienotos par jebkāda cita formāta konsultācijām ar ārstu vai vizītes pārcelšanu.

Neskaidrības gadījumos lūdzu zvaniet  (+371) 67333322 vai rakstiet klinika@lipex.lv

Vēršam uzmanību, ka COVID-19 saslimstības pieauguma dēļ valdība otrdien, 13. oktobrī ir pieņēmusi lēmumu pastiprināt pulcēšanās ierobežojumus un ieviest obligātu masku nēsāšanu vairākās vietās.

 

Veselības ministrija uzskata, ka saslimstības pieaugums ir saistīts ar to, ka cilvēki neievēro piesardzības pasākumus, tādus kā distancēšanās un roku mazgāšana, jo īpaši neorganizētos pasākumos, kur nav atbildīgo personu, kas būtu atbildīgas par šo pasākumu rīkošanu.

Lasiet sīkāk: *Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

to top