Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnika
ru lv
Facebook Instagram
Estētiskā medicīna Estētiskā kosmetoloģija Ātra ādas atjaunināšana ar GeneO+

Ātra ādas atjaunināšana ar GeneO+

Ātra ādas atjaunināšana ar GeneO+

GeneO+ ir jauna ierīce kompleksai ādas aprūpei – neinvazīvām un ērtām atjaunināšanas un atveseļošanas procedūrām. Galvenās priekšrocības – ierīce ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm, jebkura vecuma cilvēkiem un jebkuram ādas tipam.

AUGSTS KOMFORTA LĪMENIS. REHABILITĀCIJA NAV NEPIECIEŠAMA

GeneO+ sevī apvieno četras tehnoloģijas, kuras var kombinēt gan savā starpā, gan apvienot ar citām kosmētiskajām manipulācijām. Turklāt GeneO+ var tikt izmantots arī kā rehabilitācijas procedūra pēc plastiskajām operācijām un lāzera manipulācijām uz sejas vai dekoltē zonā.  

OxyGeneo (oksigenācija)

Šī procedūra palīdz notīrīt augšējos ādas slāņus, palielina asinsriti audos un piesātina ādu ar skābekli. Manipulācija tiek veikta, izmantojot īpašo “OxyGeneo” rokturi.

Procedūras laikā no ādas izdalās oglekļa dioksīds. Citiem vārdiem sakot, šo procedūru var saukt par neinvazīvu karboksiterapiju. Tā rezultātā paplašinās asinsvadi, uzlabojas asinsrite audos. Uz ādas tiek uzklāts īpašs gēls ar bioloģiski aktīvām piedevām, kas palīdz uzlabot vielmaiņu.

Šīs procedūras mērķis ir uzlabot ādas izskatu un palēnināt novecošanās procesu.

TriPollar

Tā ir programma ādas liftingam un tonusa uzlabošanai. Āda tiek apstrādāta, izmantojot radiofrekvenci. . Procedūras laikā āda tiek sasildīta līdz ērtai temperatūrai. Pateicoties šai karsēšanai, kolagēna šķiedras saraujas un notiek tūlītēja pacelšana, kas ir redzama tūlīt pēc procedūras. Turklāt efekts var būt noturīgs.

Rezultāts pēc procedūras: ādas pievilkšana, smalku grumbu izlīdzināšana.

UltraSound

Šī ir programma bioloģiski aktīvo vielu ievadīšanai caur ādu. Ādā tiek ievadīti serumi ar minerāliem, kolagēna preparāti, vitamīni. Atšķirībā no sonoforēzes procedūras, kas ir līdzīga, UltraSound GeneO + manipula nosedz lielu ādas laukumu.

Neomassage – intensīva masāža

Procedūra ļauj efektīvi drenēt ādu un veicina ātru vielmaiņas produktu izvadīšanu caur limfātisko sistēmu. Tajā pašā laikā masāža normalizē muskuļu tonusu.

Rezultāts: tiek nogludinātas mazās grumbiņas, samazinātas poras, samazināti maisiņi zem acīm, pietūkums un novērstas noguruma pazīmes.

Kam šī procedūra ir piemērota?

GeneO + ādas kopšanu var izmantot jebkurā vecumā. GeneO + palīdzēs ar pietūkumu un blāvu sejas ādu, palielinātām porām, pirmajām grumbām, tumšiem lokiem zem acīm un samazinātu ādas tonusu.

Kam nedrīkst veikt GeneO+ procedūru?

Ja jums ir saslimšanas:

 - ādas bojājumi,

- herpes,

 - onkoloģiskas saslimšanas,

- epilepsija,

- pārmērīgs iedegums (procedūru nedrīkst veikt septiņas dienas pēc aktīvas sauļošanās)

7-14 dienas pirms procedūras nedrīkst lietot skrubjus un veikt ķīmisko pīlingu.

Vai procedūra ir sāpīga?

Jebkura procedūra ar GeneO + ierīci ir nesāpīga un neizraisa diskomfortu. Pēc procedūras uz sejas nepaliek nekādas pēdas, izņemot galveno efektu - uzlabotu un mirdzošu ādu. Šo procedūru pamatoti sauc ātro ādas liftingu, kad vēlaties sasniegt ātru, bet paliekošu efektu. No rīta ierodies uz procedūru, bet jau vakarā vari doties savās darīšanās.

Vienas procedūras iedarbība ilgst 3-4 dienas. Ja vēlaties ilgtermiņa efektu, procedūra jāveic vismaz 8-10 reizes.

Cik ilga ir procedūra ar geneo+?

Jebkura no trim GeneO+ tehnikām aizņem no 30 minūtēm līdz 1,5 stundai. Viss ir atkarīgs no izvēlētās programmas un zonu kombinācijas (ar ierīci var apstrādāt seju, kaklu, dekoltē un rokas).

Lai sasniegtu paliekošu efektu, iesakāms veikt vismaz 8-10 procedūru kursu.

Jekaterina Vedeņina
Evgenia Velenteychik
Natalija Moroz
to top